Bavlněné ponožky se stříbrem

44 položek celkem
Nahoru
Další produkty

Bavlněné ponožky jsou nejrozšířenějším materiálem na ponožky. I my rádi pleteme z bavlny, protože je velmi příjemná na nošení vlákno z bavlníku je velmi pevné a odolné proti prodření. 

V nabídce naleznete bavlněné ponožky se stříbrem. Pokud hledáte 100% bavlněné ponožky, určitě stojí za přečtení článek: Mýtus o 100% bavlněných ponožkách. Ano je to tak, samotná bavlna na splněný funkčních vlastností ponožek nestačí. Dokáže nasát pot, který vyprodukuje vaše chodidlo během dne, ale neumí ho odvést z vlákna ven. Proto obohacujeme bavlněné ponožky o vlákno polypropylen Siltex, aby Vaše nohy zůstaly v suchu a teple. 

V kategorii bavlněné ponožky tedy naleznete ponožky s 75% podílem bavlny a 25% podílem stříbra (materiálu polypropylen siltex).

V nabídce naleznete bavlněné ponožky pro různé aktivity, ať už na běžné nošení do práce, či na doma, až po speciální bavlněné ponožky vhodné i na sport díky vyšším obsahu polypropylenu Síltex. 

U nás 100% bavlněné ponožky nenajdete, snažíme se maximalizovat jejich funkčnost a kvalitu a proto je kombinujeme s materiály, které bavlně dodají potřebné vlastnosti. Pro osoby, které upřednostňují ponožky se zdravotním lemem doporučujeme přejít do kategorie bavlněné zdravotní ponožky.

 

Tabulka velikostí