DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ Vážení zákazníci,  v uplynulých týdnech jsme bohužel museli zastavit výrobu z důvodu nemoci COVID-19, jelikož jsme rodinná firma, tak stálo úplně všechno včetně výroby. Momentálně se vracíme do částečného provozu, ale bohužel již NEMŮŽEME GARANTOVAT DORUČENÍ DO VÁNOC.  Velmi nás těší váš velký zájem o naše tradiční české ponožky. Bohužel vzhledem k tomu, že chceme zachovat kvalitu výroby a prodejního servisu, tak již není v našich silách garantovat doručení do Vánoc.  Děkujeme za pochopení a vaši přízeň Rodina Wolkových

Bavlněné ponožky se stříbrem

40 položek celkem
Nahoru
Další produkty

Bavlněné ponožky jsou nejrozšířenějším materiálem na ponožky. I my rádi pleteme z bavlny, protože je velmi příjemná na nošení. V nabídce naleznete bavlněné ponožky se stříbrem. Pokud hledáte 100% bavlněné ponožky, určitě stojí za přečtení článek: Mýtus o 100% bavlněných ponožkách. Ano je to tak, samotná bavlna na splnění funkčních vlastností ponožek nestačí. Dokáže nasát pot, který vyprodukuje vaše chodidlo během dne, ale neumí ho odvést z vlákna ven. Proto obohacujeme bavlněné ponožky o vlákno polypropylen Siltex (stříbro), aby Vaše nohy zůstaly v suchu a teple. 

V nabídce naleznete bavlněné ponožky pro různé aktivity, ať už na běžné nošení do práce, či na doma, až po speciální bavlněné ponožky vhodné i na sport díky vyšším obsahu polypropylenu Síltex. 

U nás 100% bavlněné ponožky nenajdete, snažíme se maximalizovat jejich funkčnost i kvalitu a proto je kombinujeme s materiály, které bavlně dodají potřebné vlastnosti. Pro osoby, které upřednostňují ponožky se zdravotním lemem doporučujeme přejít do kategorie bavlněné zdravotní ponožky.

Pokud si stále nejste jisti bavlněnými ponožkami se stříbrem, podívejte se, co o nic říkají naši zákazníci v článku: "Zkušenosti s ponožkami se stříbrem".

 

Tabulka velikostí