Český výrobce ponožek Kuks

"Záleží mi na tom co nosíte každý den a především
na Vaši spokojenosti, proto pro Vás ve výrobě děláme maximum."

Ladislav Wolek, zakladatel firmy


Do naší dílny nahlédla i televize. Podívejte se, jak se u nás vyrábí ponožky ve videu České televize.


Založení rodinné firmy

Výroba a prodej ponožek jsme započali již v 90-tých letech, kdy celá rodina Wolkových začala vyrábět ponožky ve městě Kuks. Tradiční výroba ponožek Kuks trvá do dnes a za tu dobu jsme dokázali na trh uvést kvalitní české ponožky pro všechny typy použití. 


Tradiční český výrobce

Nikdy jsme nezapomněli na to, že česká výroba má být především kvalitní a snažit se vyhovět nárokům a požadavkům zákazníka. Zachovat kvalitu se nám podařilo díky tomu, že veškeré materiály na výrobu vybíráme s pečlivostí a s důrazem na splnění všech požadavků na kvalitu a funkčnost.

Od devadesátých let se mnohé změnilo, nástup nových inovativních materiálu jako Thermo-Cool, bambus, merino vlna aj. posunul funkčnost ponožek mnohem dál, proto i neustálý vývoj a testování se stalo běžnou součástí naší výroby. 


Výhody ponožek Kuks

Používáním technologie molekul stříbra vznikají antibakteriální ponožky bez nepříjemného zápachu. Pohodlnost ponožek díky volnému lemu proti otlakům z nošení je samozřejmostí. Díky použitým materiálům ponožky drží svůj tvar, nesráží se a určitě oceníte dlouhou životnost ponožek, která je zaručena díky skanému materiálu. V místě paty a špičky je ponožka zesílená a tím je dosaženo většího pohodlí, výdrže a odolnosti.