DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ Vážení zákazníci,  v uplynulých týdnech jsme bohužel museli zastavit výrobu z důvodu nemoci COVID-19, jelikož jsme rodinná firma, tak stálo úplně všechno včetně výroby. Momentálně se vracíme do částečného provozu, ale bohužel již NEMŮŽEME GARANTOVAT DORUČENÍ DO VÁNOC.  Velmi nás těší váš velký zájem o naše tradiční české ponožky. Bohužel vzhledem k tomu, že chceme zachovat kvalitu výroby a prodejního servisu, tak již není v našich silách garantovat doručení do Vánoc.  Děkujeme za pochopení a vaši přízeň Rodina Wolkových

Kotníkové ponožky se stříbrem

13 položek celkem

Kotníkové ponožky se stříbrem vyrábíme v kombinaci s různými materiály jako bavlna, thermo-cool, bambusové apod. Kotníkové ponožky vždy kombinujeme s materiálem Prolen Siltex, který obsahuje stříbro, které má antibakteriální účinky. Stříbro efektivně zamezí množení bakteriíí

V kategorii kotníkových ponožek naleznete ponožky vhodné na sport, turistiku, ale i pro běžné nošení do tenisek apod. Pro ty, kteří mají problémy s otlaky na nohách od ponožek s gumičkou doporučujeme kotníkové zdravotní ponožky se zdravotním lemem, který je volný a pohodlný. 

Vybrané typy kotníkových ponožek mají odlehčený nárt, který je velmi užitečný v období letních měsíců. Odlehčený nárt zajistí lepší prodyšnost ponožek, aby se noha v teple tolik nepotila a zůstala v suchu. 

Můžete si vybrat kotníkové ponožky s nízkým lemem (1:1) nebo vyšším lemem (3:1). Nízký lem je více preferován na běžné nošení. Nižší provedení vypadá velmi dobře např. v teniskách. Vyšší lem je vhodný díky svému volnějšímu provedení na sport. Lem je upleten tak, aby byl maximálně pohodlný a neškrtil nohou při sportu, tím dochází ke správnému prokrvení nohou.

 

 

Tabulka velikostí