Kotníkové ponožky se stříbrem

13 položek celkem

Kotníkové ponožky se stříbrem vyrábíme v kombinaci s různými materiály jako bavlna, thermo-cool, bambusové apod. Kotníkové ponožky vždy kombinujeme s materiálem Prolen Siltex, který obsahuje stříbro, které má antibakteriální účinky. Stříbro efektivně zamezí množení bakteriíí

V kategorii kotníkových ponožek naleznete ponožky vhodné na sport, turistiku, ale i pro běžné nošení do tenisek apod. Pro ty, kteří mají problémy s otlaky na nohách od ponožek s gumičkou doporučujeme kotníkové zdravotní ponožky se zdravotním lemem, který je volný a pohodlný. 

Vybrané typy kotníkových ponožek mají odlehčený nárt, který je velmi užitečný v období letních měsíců. Odlehčený nárt zajistí lepší prodyšnost ponožek, aby se noha v teple tolik nepotila a zůstala v suchu. 

Můžete si vybrat kotníkové ponožky s nízkým lemem (1:1) nebo vyšším lemem (3:1). Nízký lem je více preferován na běžné nošení. Nižší provedení vypadá velmi dobře např. v teniskách. Vyšší lem je vhodný díky svému volnějšímu provedení na sport. Lem je upleten tak, aby byl maximálně pohodlný a neškrtil nohou při sportu, tím dochází ke správnému prokrvení nohou.

 

 

Vyrábíme český výrobek
Vyrábíme český výrobek
Nakupujete přímo od českého výrobce.
Pleteme opravdovou kvalitu
Pleteme opravdovou kvalitu
Za naši kvalitu dáme ruku do ohně.
Kupujete ponožky se stříbrem
Kupujete ponožky se stříbrem
Ponožky, které o Vaše nohy pečují.
Jsme rodinná firma
Jsme rodinná firma
Každému z nás záleží na výsledku.
x