Doprava a platba

Typ dopravy Cena
dopravy
Termín dodání
od data podání zásilky
Možnost
sledování zásilky
Doprava zdarma
pro objednávky nad 1000Kč
 balík do ruky logo 58 Kč 3-5 pracovních dní Ne Ano
 balík do balíkovny 59 Kč 1-2 pracovní dny Ano Ano
 balík do ruky 109 Kč 1-2 pracovní dny Ao Ano
 gls 79 Kč 1-2 pracovní dny Ano Ano

 *v případě platební metody "na dobírku" účtujeme poplatek 39Kč. U ostatních platebních metod již žádné další poplatky neúčtujeme.

DOPRAVA ZDARMADOPRAVA ZDARMA při nákupu nad 1000Kč
V případě, že objednávka překročí hodnotu 1000,- Kč, neúčtujeme Vám náklady na dopravu. Doporučujeme zvolit ONLINE platební metodu, která je zdarma. V případě dobírky účtujeme doběrečné.

Česká pošta - Balík do ruky
Doručení balíku až k Vám domů nebo na jakoukoliv uvedenou adresu. Zpravidla je balík dodán následující pracovní den od data podání zásilky. Garantované doručení je do tří pracovních dní. Možnost sledování zásilky podle dodacího kódu.

Česká pošta - Balík do Balíkovny
Zásilky jsou odeslány do Balíkovny České pošty. Vyzvednutí vaši zásilky je jednoduché, stačí jen kód, který obdržíte v sms. Na poště budete přednostně odbaveni. 

Česká pošta - Doporučené psaní
Ponožky jsou poslány jako doporučené psaní. Zásilka je dodána na na jakoukoliv uvedenou adresu. V případě, že nebudete zastiženi v době doručení, ČP uloží balík na příslušnou pobočku a předá informaci k vyzvednutí zásilky. Tento typ dopravy lze zvolit pouze pro objednávky do 400,-Kč. 

GLS - Balík do ruky
Doručení balíku až k Vám domů nebo na jakoukoliv uvedenou adresu. 

Platební metody

Kartou ONLINE - Zdarma
Nejrychlejší způsob zaplacení online. Do rozhraní platební brány ComGate zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód – tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. 

comgate-karetni-loga

Bankovním převodem ONLINE - Zdarma
Okamžitá platba prostřednictvím internetového bankovnictví. Platební brána ComGate vás přesměruje do vašeho internetového bankovnictví, kam se přihlásíte jako obvykle a zde potvrdíte už připravený platební příkaz. 

platebni-brana-comgate-banky-cz

Manuálním bankovním převodem - Zdarma
Po potvrzení objednávky Vám zašleme e-mail s platebními údaji. Platbu provedete manuálně ze svého internetového bankovnictví. 

Na dobírku - Cena 39 Kč
Platbu za balík uhradíte při převzetí zásilky. Tuto platbu účtujeme za smluvní ceny s dopravcem.

Poznámka: Online platby pro nás zajišťuje platební brána ComGate. Poskytovatel služby, společnost ComGate Payments, a.s., je licencovaná Platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány.

x