Doprava a platba

balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky

Cena 109,- Kč s DPH

Doručení balíku až k Vám domů nebo na jakoukoliv uvedenou adresu. Zpravidla je balík dodán následující pracovní den od data podání zásilky. Garantované doručení je do tří pracovních dní. 

balík do balíkovnyČeská pošta - Balík do Balíkovny

Cena 59,- Kč s DPH

Zásilky jsou odeslány do Balíkovny České pošty. Vyzvednutí vaši zásilky je jednoduché, stačí jen kód, který obdržíte v sms. Na poště budete přednostně odbaveni. Doručení je zpravidla následující pracovní den. 

balík do ruky logoČeská pošta - Doporučené psaní

Cena 55,- Kč s DPH

Ponožky jsou poslány jako doporučené psaní. Zásilka je dodána na na jakoukoliv uvedenou adresu. V případě, že nebudete zastiženi v době doručení, ČP uloží balík na příslušnou pobočku a předá informaci k vyzvednutí zásilky. Tento typ dopravy lze zvolit pouze pro objednávky do 400,-Kč.

glsGLS - Balík do ruky

Cena 79,- Kč s DPH

Doručení balíku až k Vám domů nebo na jakoukoliv uvedenou adresu. Balík je zpravidla dodán následující pracovní den. 

 

DOPRAVA ZDARMADOPRAVA při nákupu nad 1000Kč

ZDARMA

V případě, že objednávka překročí hodnotu 1000,- Kč, neúčtujeme Vám náklady na dopravu. Doporučujeme zvolit ONLINE platební metodu, která je zdarma. V případě dobírky účtujeme doběrečné.

Platba kartou ONLINE

ZDARMA

Nejrychlejší způsob zaplacení online. Do rozhraní platební brány ComGate zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód – tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. 

comgate-karetni-loga

Bankovním převodem ONLINE

ZDARMA

Okamžitá platba prostřednictvím internetového bankovnictví. Platební brána ComGate vás přesměruje do vašeho internetového bankovnictví, kam se přihlásíte jako obvykle a zde potvrdíte už připravený platební příkaz. 

platebni-brana-comgate-banky

Manuálním bankovním převodem

ZDARMA

Po potvrzení objednávky Vám zašleme e-mail s platebními údaji. Platbu provedete manuálně ze svého internetového bankovnictví. 

Na dobírku

Cena 39,- Kč s DPH

Platbu za balík uhradíte při převzetí zásilky. Tuto platbu účtujeme za smluvní ceny s dopravcem.

Poznámka: Online platby pro nás zajišťuje platební brána ComGate. Poskytovatel služby, společnost ComGate Payments, a.s., je licencovaná Platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány.

x