Doprava a platba

Ponožky odesíláme v termínu od 1 do 6 pracovních dní od data přijetí objednávky. Delší termín dodání je třeba očekávat v případě objednání většího počtu ponožek, u kterých byla vyčerpána skladová zásoba. Jelikož jsme výrobci, ponožky ihned nasadíme do výroby a jsou připraveny k expedici maximálně do 6 prac. dní. 

Doprava ZDARMA při nákupu nad 1.900Kč

V případě, že objednávka překročí hodnotu 1.900 Kč, neúčtujeme Vám náklady na dopravu. Doporučujeme zvolit ONLINE platební metodu, která je zdarma. V případě dobírky účtujeme doběrečné. 

Typ dopravy Cena
dopravy
Místo doručení Termín dodání
od data podání zásilky
Možnost
sledování zásilky
Doprava zdarma
pro objednávky nad 1.900Kč
 balík do balíkovny 69 Kč Výdejní místo 1-2 pracovní dny Ano Ano
 balík do ruky 119 Kč Na adresu 1-2 pracovní dny Ano Ne
  69 Kč Výdejní místo 1-2 pracovní dny Ano

Ano

gls 89 Kč Na adresu 1-2 pracovní dny Ano

Ano

 *v případě platební metody "na dobírku" účtujeme poplatek 39Kč. U ostatních platebních metod již žádné další poplatky neúčtujeme. Ceny jsou platné pouze pro zásilky v rámci ČR.

Česká pošta - Balík do ruky
Doručení balíku až k Vám domů nebo na jakoukoliv uvedenou adresu. Zpravidla je balík dodán následující pracovní den od data podání zásilky. Garantované doručení je do tří pracovních dní. Možnost sledování zásilky podle dodacího kódu.

Česká pošta - Balík do Balíkovny
Zásilky jsou odeslány do Balíkovny České pošty. Vyzvednutí vaši zásilky je jednoduché, stačí jen kód, který obdržíte v sms. Na poště budete přednostně odbaveni. 

GLS Parcel Shop
Doručení balíku na Vámi vybrané výdejní místo.

GLS na Adresu
Doručení balíku až k Vám domů nebo na jakoukoliv uvedenou adresu. 

Platební metody

Kartou ONLINE - Zdarma
Nejrychlejší způsob zaplacení online. Do rozhraní platební brány ComGate zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód – tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. 

comgate-karetni-loga

Bankovním převodem ONLINE - Zdarma
Okamžitá platba prostřednictvím internetového bankovnictví. Platební brána ComGate vás přesměruje do vašeho internetového bankovnictví, kam se přihlásíte jako obvykle a zde potvrdíte už připravený platební příkaz. 

platebni-brana-comgate-banky-cz

Manuálním bankovním převodem - Zdarma
Po potvrzení objednávky Vám zašleme e-mail s platebními údaji. Platbu provedete manuálně ze svého internetového bankovnictví. 

Na dobírku - Cena 39 Kč
Platbu za balík uhradíte při převzetí zásilky. Tuto platbu účtujeme za smluvní ceny s dopravcem.

Poznámka: Online platby pro nás zajišťuje platební brána ComGate. Poskytovatel služby, společnost ComGate Payments, a.s., je licencovaná Platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány.