Výroba ponožek na zakázku s vlastním logem

Ponožky Vám vyrobíme dle Vašich potřeb a představ. Ponožky vyrábíme pro sportovce, sportovní týmy, zájmové spolky, golfové kluby aj. Ponožky s vlastním logem či popisem, který je přímo vypleten na ponožce, dodáváme také pro firmy jako reklamní předmět pro obchodní partnery či zaměstnance. 

Dále se zabýváme výrobou ponožek pro osoby se zdravotním problémem. Zdravotní ponožky Vám vyrobíme přímo dle Vašich potřeb s ohledem na Vaše zdravotní problémy. 

Co nabízíme?

Výrobu ponožek na zakázku s vlastním motivem. Motiv je vždy vypleten přímo na ponožce a tím je zaručena jeho dlouhá životnost a barevná stálost. Stačí si vybrat ponožky z naší nabídky a pokud se Vám nebude líbit žádná barevná varianta, je možné se domluvit na vlastním řešení barevnosti ponožek. 

Vlastní motiv je většinou možné umístit do lemu, lýtka a do oblasti nártu i chodidla. Po domluvě je možné zvolit i jiné místo, pokud je to v rámci výroby proveditelné. Balení ponožek je dodáváno buď v našich etiketách, nebo je možné dodat své vlastní.

Jak probíhá spolupráce? 

Vždy ke každé zakázce přistupujeme individuálně a je možné se domluvit na čemkoliv, co je v našich možnostech. Ponožky Vám vyrobíme již od 50,- párů. (Po domluvě je možné domluvit se i na menším počtu.) 

Jakmile si ujasníme veškeré informace o vzhledu ponožky a použitých materiálech zhotovíme vám grafický návrh. U větší zakázky vám můžeme vyrobit vzorek ponožky. Po jeho schválení začneme vyrábět kompletní zakázku. Délka dodání je závislá na typu ,počtu a obsazenosti výroby. Výroba ponožek na zakázku  trvá 3 týdny a déle.

Cena se Vám bude určitě líbit, nebudete platit tisíce za grafické zpracování a programování. Průměrná cena zakázkové výroby 50ks ponožek navýší běžnou prodejní cenu e-shopu cca. o 15-25 Kč. Vše je ale individuální, typ loga, barevné zpracování, použité materiály apod. ovlivňují výslednou cenu, proto je nejlepší na nic nečekat a kontaktovat nás přímo a Vše spolu dotáhneme. 

Napište si o cenovou nabídku

Uveďte typ a barvu ponožky z naší nabídky ponožek se stříbrem, na kterou by jste chtěli umístit vlastní logo/popis aj.
Napište požadovaný počet ponožek včetně počtu ks dle velikosti ponožek.
Zašlete nám logo/popis, který chcete umístit na ponožku.
Kontaktovat nás můžete na e-mail wolek59@seznam.cz nebo telefonicky 732 871 471.

Vždy je možné se domluvit na individuálním řešení a přizpůsobit ponožky na míru Vaším potřebám, proto nás kontaktujte a my se o Vše postaráme.

x