Výroba ponožek na zakázku s vlastním logem

Vyrábíme především pro sportovce, sportovní kluby, zájmové i jiné spolky, pro zaměstnance či jako reklamní předmět

Nabízíme výrobu ponožek na zakázku s vlastním motivem. Motiv je vždy vypleten přímo na ponožce a tím je zaručena jeho dlouhá životnost a barevná stálost. Stačí si vybrat ponožky z naší nabídky a pokud se Vám nebude líbit žádná barevná varianta, je možné se domluvit na vlastním řešení barevnosti ponožek. 

Vlastní motiv je většinou možné umístit do lemu, lýtka a do oblasti nártu i chodidla. Po domluvě je možné zvolit i jiné místo, pokud je to v rámci výroby proveditelné. Balení ponožek je dodáváno v našich etiketách.

Výroba ponožek dle individuálních požadavků

Především pro osoby se zdravotním problémem či nadměrnou velikostí chodidla, nártu aj. Ponožky přizpůsobíme vašim potřebám a požadavkům. (např. širší lem, vyšší provedení, nadměrná velikost apod.)

Jak probíhá spolupráce? 

Vždy ke každé zakázce přistupujeme individuálně a je možné se domluvit na čemkoliv, co je v našich možnostech. Ponožky Vám vyrobíme již od 20 párů stejné velikosti a barevného provedení.

Jakmile si ujasníme veškeré informace o vzhledu ponožky, použitých materiálech a případně speciálních vlastnostech, zhotovíme vám grafický návrh. Po jeho schválení začneme vyrábět kompletní zakázku. Délka dodání je závislá na typu, počtu a obsazenosti výroby. Výroba ponožek na zakázku trvá zpravidla 3 týdny a déle.

Cena se Vám bude určitě líbit, nebudete platit tisíce za grafické zpracování a programování. Průměrná cena zakázkové výroby 50ks ponožek navýší běžnou prodejní cenu e-shopu cca. o 15-25 Kč. Vše je ale individuální, typ loga, barevné zpracování, použité materiály apod. ovlivňují výslednou cenu.

Neváhejte nás kontaktovat

Piště na e-mail wolek59@seznam.cz nebo telefonicky 732 871 471. Vždy je možné se domluvit na individuálním řešení a přizpůsobit ponožky na míru Vaším potřebám, proto nás kontaktujte a my se o Vše postaráme.

Napište si o cenovou nabídku

Uveďte typ a barvu ponožky z naší nabídky ponožek se stříbrem, na kterou by jste chtěli umístit vlastní logo/popis aj.
V případě, že potřebujete uplést ponožky na míru pro Vaše nohy, blíže nám specifikujte problém - např. široké lýtko, vysoký nárt apod. 
Napište požadovaný počet ponožek včetně počtu ks pro jednotlivé velikosti.
Zašlete nám logo/popis, který chcete umístit na ponožku pro lepší odhad výrobní náročnosti.

Poznámka: Ponožky nevyrábíme pro velkoobchodní odběr a s ohledem na výrobní kapacitu není v našich silách naplést velkoobjemové zakázky.