Antibakteriální ponožky proti pocení

20 položek celkem
Nahoru
Další produkty

Antibakteriální ponožky proti pocení se schopností absorbovat pot a efektivně ho odvádět od pokožky do vyšších absorpčních vrstev ponožky. Rychleschnoucí materiály a vysoká savost předchází zapaření nohou a pocitu nepříjemné vlhkosti v botách. Kombinace použitých materiálů a technologie pletení nabízí efektivní boj proti pocení nohou. Výhodou ponožek proti pocení je také jejich antibakteriální úprava, která zamezí vzniku nepříjemného zápachu, které vytváří přemnožené bakterie v ponožce. Pokud chcete více porozumět, jak vlákno Prolen Siltex funguje, stojí za to si přečíst článek: Mýtus o 100% bavlněných ponožkách

Ponožky proti pocení obsahují vyšší podíl materiálu Prolen Siltex a jsou většinou pleteny v kombinaci s funkčními materiály jako je Merino vlna, ThermoCool, ale i např. bambus. Dobrého účinku pro eliminaci pocení dosáhnete i s bavlněnými ponožkami v kombinaci s vysokým podílem stříbra. 

Ponožky proti pocení z funkčních materiálů doporučujeme používat vždy v kombinaci s prodyšnými botami, jedině tak lze efektivně zabránit pocení nohou a zápachu nohou. 

 

x