Antibakteriální ponožky proti pocení

25 položek celkem
Nahoru
Další produkty

Antibakteriální ponožky proti pocení se schopností absorbovat pot a efektivně ho odvádět od pokožky do vyšších absorpčních vrstev ponožky. Rychleschnoucí materiály a vysoká savost předchází zapaření nohou a pocitu nepříjemné vlhkosti v botách. Kombinace použitých materiálů a technologie pletení nabízí efektivní boj proti pocení nohou. Výhodou ponožek proti pocení je také jejich antibakteriální úprava, která zamezí vzniku nepříjemného zápachu, které vytváří přemnožené bakterie v ponožce. Pokud chcete více porozumět, jak vlákno Prolen Siltex funguje, stojí za to si přečíst článek: Mýtus o 100% bavlněných ponožkách

Ponožky proti pocení obsahují vyšší podíl materiálu Prolen Siltex a jsou většinou pleteny v kombinaci s funkčními materiály jako je Merino vlna, ThermoCool, ale i např. bambus. Dobrého účinku pro eliminaci pocení dosáhnete i s bavlněnými ponožkami v kombinaci s vysokým podílem stříbra. 

Ponožky proti pocení z funkčních materiálů doporučujeme používat vždy v kombinaci s prodyšnými botami, jedině tak lze efektivně zabránit pocení nohou a zápachu nohou. 

 

Vyrábíme český výrobek
Vyrábíme český výrobek
Nakupujete přímo od českého výrobce.
Pleteme opravdovou kvalitu
Pleteme opravdovou kvalitu
Za naši kvalitu dáme ruku do ohně.
Kupujete ponožky se stříbrem
Kupujete ponožky se stříbrem
Ponožky, které o Vaše nohy pečují.
Jsme rodinná firma
Jsme rodinná firma
Každému z nás záleží na výsledku.
x