DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ Vážení zákazníci,  v uplynulých týdnech jsme bohužel museli zastavit výrobu z důvodu nemoci COVID-19, jelikož jsme rodinná firma, tak stálo úplně všechno včetně výroby. Momentálně se vracíme do částečného provozu, ale bohužel již NEMŮŽEME GARANTOVAT DORUČENÍ DO VÁNOC.  Velmi nás těší váš velký zájem o naše tradiční české ponožky. Bohužel vzhledem k tomu, že chceme zachovat kvalitu výroby a prodejního servisu, tak již není v našich silách garantovat doručení do Vánoc.  Děkujeme za pochopení a vaši přízeň Rodina Wolkových

Bavlněné ponožky

Bavlníkové vlákno je jedno z nejpoužívanějších a nejoblíbenějších materiálů. I u nás vyrábíme ponožky z kvalitní bavlny. Bavlna je velmi pevný materiál, který je odolný proti prodření. Za vlhka se dokonce tato vlastnost zlepšuje až o 20%. I přes svou pevnost je bavlna velmi jemná a příjemná na pokožce.

Bavlněné ponožky jsou kombinovány s dalšími vlákny, aby byla zachována tvarová stálost a prodloužena jejich životnost.

Vlastně u nás 100% bavlněné ponožky nehledejte, protože mi nabízíme ještě víc. Ponožky, kde je základní materiál bavlna obohacujeme o stříbro, které zvyšuje kvalitu a funkčnost ponožek. Dále, aby bavlněné ponožky byly pružné a měli tvarovou stálost, jsou ponožky kombinovány s elastanem.

Tabulka velikostí