DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ Vážení zákazníci,  v uplynulých týdnech jsme bohužel museli zastavit výrobu z důvodu nemoci COVID-19, jelikož jsme rodinná firma, tak stálo úplně všechno včetně výroby. Momentálně se vracíme do částečného provozu, ale bohužel již NEMŮŽEME GARANTOVAT DORUČENÍ DO VÁNOC.  Velmi nás těší váš velký zájem o naše tradiční české ponožky. Bohužel vzhledem k tomu, že chceme zachovat kvalitu výroby a prodejního servisu, tak již není v našich silách garantovat doručení do Vánoc.  Děkujeme za pochopení a vaši přízeň Rodina Wolkových

Dětské ponožky se stříbrem

20 položek celkem
Nahoru
Další produkty

Specializujeme se na dětské ponožky se stříbrem, které zabraňují vzniku bakterií, plísní a mykóz. Elastan drží ponožku pevně na noze a napomáhá správnému prokrvení nohou. Pro maximální komfort Vašeho dítěte mají ponožky volný froté lem - už žádné otlaky na nohách. Delší životnost ponožky zaručí 2x svázaná sendvičová vazba. Dětské ponožky mají fixační pruh v chodidle, který zabrání sklouzávání ponožky z nohou i při náročné sportovní aktivitě. Zesílená pata a špice zabrání prodření ponožek a zaručí komfort pro dětské nohy.

Dětské ponožky mají antibakteriální úpravu, která eliminuje pocení a zápach nohou.

Velikosti dětských ponožek se stříbrem

Vyrábíme dětské ponožky ve velikostech od EUR 24 do EUR 35. Rozsahy velikostí se liší v závislosti na použití elastanu. Ponožky s elastanem mají vyšší roztažnost a jsou proto číslované ve větším rozsahu velikostí. 

Elastan je použit u všech ponožek (mimo ponožky PANEL), pro maximální roztažnost na dětské nohy. Díky elastanu je dětská ponožka ergonomicky tvarovaná na noze. 

Velikosti dětských ponožek s elastanem

EUR - evropské číslování 22-25 27-30 32-35
UK - americké číslování 5,5-8 9-11,5 13-3
Délka v mm 140-160 170-190 200-220

 

Velikosti dětských ponožek bez elastanu

EUR - evropské číslování 30-32 33,5-35
UK - americké číslování 11.5-13 1,5-3
Délka v mm 190-200 210-220
Tabulka velikostí