Ponožky se stříbrem a Vaše zkušenosti

Už jste slyšeli o ponožkách se stříbrem, ale zajímají Vás zkušenosti lidí, kteří je již nějakou dobu nosí a mají k tomu co říct. 

Jsme výrobce ponožek, který se mimo jiné specializuje na pletení ponožek s obsahem iontů stříbra, které mají vlastnosti ponožek zdokonalit a zlepšit jejich funkčnost.

Jsme na trhu již přes 30 let, ale online prodej ponožek jsme započali před pár lety a pomocí eshopu se naše ponožky rozšířili do celé České republiky. Díky online prostředí můžeme být v kontaktu s našimi zákazníky. Tato možnost nám dala nástroje sledovat a zjišťovat, jak jsou naši zákazníci s ponožkami  spokojeni. 

Vaše recenz nás přesvědčili, že ponožky se stříbrem byla ta správná cesta. Když se věci dělají pořádně a poctivě, úspěch se dostaví sám. Pro nás je velkým výsledkem to, že od Vás dostáváme pozitivní reakce na naše ponožky.

 

 

Rádi bychom s Vámi sdíleli poslední průzkum mezi našimi zákazníky, kdy jsme zjišťovali, jak jsou po vyzkoušení a nošení s našimi produkty spokojeni. Dotazník jsem rozeslali registrovaným zákazníkům a děkujeme všem, kteří si udělali čas a naše otázky ochotně zodpověděli. 

Máte I vy zkušenost s našimi ponožkami a chcete se s námi podělit. Stačí kliknout na odkaz v obrázku. >>>

Hodnocení našich zákazníku na Heureka 

 

 

Zákazník Jára (16.4.2020)

"Narazil jsem na tento obchod náhodou, ale musím říct, že mě velmi příjemně překvapil. Všem vřele doporučuji. Velký výběr (možná až moc) super komunikace a skvělé velmi kvalitní ponožky. Jen tak dál;-)"

Zákazník Jirka (25.3.2020)

"Je to moje druhá objednávka a vždy bylo všechno v nejlepším pořádku.Výborná kvalita ponožek i dodací doba velmi krátká."

Zákazník Dušan (2.4.2020)

"Vynikající spolupráce, vzorná komunikace, rychlé dodání zboží, kvalita zboží prvotřídní. Jsem rád že takových společností je na našem trhu čím dál více."

Zákazník Tonda (16.1.2020)

"Mám zdravotní problémy nohou a s paní Wolkovou jsem dohodl typ a rozměrovou úpravu ponožek RELAX k mé naprosté spokojenosti."

Zákaznice Nikoleta (4.4.2019)

"Perfektní servis, včetně dopravy, rychlost zásilky, skvělá nabídka sortimentu a především následná dodaná kvalita nemá srovnání s jinými ponožkami."

Chcete se dozvědět více o ponožkách se stříbrem, nebo poradit s výběrem? Kontaktujte nás a my Vám se vším ochotně pomůžeme. 
Vaše rodinná pletárna ponožek Kuks

x