DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ Vážení zákazníci,  v uplynulých týdnech jsme bohužel museli zastavit výrobu z důvodu nemoci COVID-19, jelikož jsme rodinná firma, tak stálo úplně všechno včetně výroby. Momentálně se vracíme do částečného provozu, ale bohužel již NEMŮŽEME GARANTOVAT DORUČENÍ DO VÁNOC.  Velmi nás těší váš velký zájem o naše tradiční české ponožky. Bohužel vzhledem k tomu, že chceme zachovat kvalitu výroby a prodejního servisu, tak již není v našich silách garantovat doručení do Vánoc.  Děkujeme za pochopení a vaši přízeň Rodina Wolkových

Pracovní ponožky se stříbrem

19 položek celkem
Nahoru
Další produkty

Pracovní ponožky se stříbrem, které zajistí ideální klima pro Vaši pokožku i při extrémní zátěži. Vybrali jsme ponožky, které splňují vysoké nároky každého, kdo dlouhé hodiny vykonává náročnou práci v těžkých pracovních botách. Pracovní ponožky mají zesílenou patu a špici, která má především ochránit Vaše nohy od otlaků z bot, ale i zaručit, aby se Vám ponožka neprodřela a dlouho vydržela. 2x skanný materiál je velmi odolný proti oděru a zaručí, že ponožka drží svůj tvar a nevytahá se. 

Do nabídky jsem vybrali pouze ponožky o kterých víme, že je můžete mít celý den na nohách a nezanechají žádné otlaky na lýtku a to díky širokému froté lemu, který vaši nohu nesvírá a ponožky přesto skvěle drží na noze. Nezapomněli jsem ani na funkčnost, kde každý jistě ocení, že jeho nohy zůstávají v suchu. Odváděcí kanálky v nártu zajistí maximální odvod vlhkosti a funkční rychleschnoucí materiály se postarají o suché prostředí.

Pro extrémní podmínky a osoby, které trpí pocením nohou doporučujeme merino pracovní ponožky. Vlna merino totiž nenasává pachy. Pokud se chcete dozvědět více po pracovních ponožkách doporučujeme přečíst článek: Nejlepší pracovní ponožky.

Tabulka velikostí