Pracovní ponožky se stříbrem

14 položek celkem

Pracovní ponožky se stříbrem, které zajistí ideální klima pro Vaši pokožku i při extrémní zátěži. Vybrali jsme ponožky, které splňují vysoké nároky každého, kdo dlouhé hodiny vykonává náročnou práci v těžkých pracovních botách. Pracovní ponožky mají zesílenou patu a špici, která má především ochránit Vaše nohy od otlaků z bot, ale i zaručit, aby se Vám ponožka neprodřela a dlouho vydržela. 2x skanný materiál je velmi odolný proti oděru a zaručí, že ponožka drží svůj tvar a nevytahá se. 

Do nabídky jsem vybrali pouze ponožky o kterých víme, že je můžete mít celý den na nohách a nezanechají žádné otlaky na lýtku a to díky širokému froté lemu, který vaši nohu nesvírá a ponožky přesto skvěle drží na noze. Nezapomněli jsem ani na funkčnost, kde každý jistě ocení, že jeho nohy zůstávají v suchu. Odváděcí kanálky v nártu zajistí maximální odvod vlhkosti a funkční rychleschnoucí materiály se postarají o suché prostředí.

Pro extrémní podmínky a osoby, které trpí pocením nohou doporučujeme merino pracovní ponožky. Vlna merino totiž nenasává pachy. Pokud se chcete dozvědět více po pracovních ponožkách doporučujeme přečíst článek: Nejlepší pracovní ponožky.

Vyrábíme český výrobek
Vyrábíme český výrobek
Nakupujete přímo od českého výrobce.
Pleteme opravdovou kvalitu
Pleteme opravdovou kvalitu
Za naši kvalitu dáme ruku do ohně.
Kupujete ponožky se stříbrem
Kupujete ponožky se stříbrem
Ponožky, které o Vaše nohy pečují.
Jsme rodinná firma
Jsme rodinná firma
Každému z nás záleží na výsledku.
x