Pracovní ponožky se stříbrem

21 položek celkem
Nahoru
Další produkty

Pracovní ponožky se stříbrem, které zajistí ideální klima pro Vaši pokožku i při extrémní zátěži. Vybrali jsme ponožky, které splňují vysoké nároky každého, kdo dlouhé hodiny vykonává náročnou práci v těžkých pracovních botách.

Pracovní ponožky mají zesílenou patu a špici, která má především ochránit Vaše nohy od otlaků z bot, ale i zaručit, aby se Vám ponožka neprodřela a dlouho vydržela. 2x skanný materiál je velmi odolný proti oděru a zaručí, že ponožka drží svůj tvar a nevytahá se. 

Další důležitá vlastnost našich pracovních ponožek je zesílené froté chodidlo, které zaručí maximální pohodli pro Vaše nohy.

Do nabídky jsem vybrali pouze ponožky o kterých víme, že je můžete mít celý den na nohách a nezanechají žádné otlaky na lýtku a to díky širokému froté lemu, který vaši nohu nesvírá a ponožky přesto skvěle drží na noze.

Nezapomněli jsem ani na funkčnost, kde každý jistě ocení, že jeho nohy zůstávají v suchu. Odváděcí kanálky v nártu zajistí maximální odvod vlhkosti a funkční rychleschnoucí materiály se postarají o suché prostředí.

Pracovní ponožky se stříbrem také zamezí vzniku bakterií a zápachu nohou. Pro extrémní podmínky a osoby, které trpí pocením nohou doporučujeme merino ponožky. Vlna merino totiž nenasává pachy.

Tabulka velikostí