DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ Vážení zákazníci,  v uplynulých týdnech jsme bohužel museli zastavit výrobu z důvodu nemoci COVID-19, jelikož jsme rodinná firma, tak stálo úplně všechno včetně výroby. Momentálně se vracíme do částečného provozu, ale bohužel již NEMŮŽEME GARANTOVAT DORUČENÍ DO VÁNOC.  Velmi nás těší váš velký zájem o naše tradiční české ponožky. Bohužel vzhledem k tomu, že chceme zachovat kvalitu výroby a prodejního servisu, tak již není v našich silách garantovat doručení do Vánoc.  Děkujeme za pochopení a vaši přízeň Rodina Wolkových

Nadměrné ponožky se stříbrem

4 položek celkem

Nadměrné ponožky se stříbrem

Máte problém sehnat svoji velikost ponožek? Už s tím nemusíte mít problémy, máme totiž v nabídce i ponožky v nadměrných velikostech. Nabízíme ponožky v nadměrných  velikostech EUR 49-50 (UK 13-14) a EUR 51-52 (UK 15-16).  V nabídce naleznete ponožky vhodné k obleku, zdravotní, sportovní, kotníčkové ale i trekingové. 

V běžných velikostech najdete ponožky do velikosti EUR 48 (UK12). Pokud tedy máte velikost do EUR 48, můžete vybírat ponožky z naší běžné nabídky. Tyto velikosti standardně vyrábíme ve všech modelech. Pro nabídku přejděte do kategorie Ponožky se stříbrem.

Objednejte si ponožky, které Vás již nebudou tlačit a pohodlně padnou na vaši nohu. Ponožky jsou antibakteriální, díky propylen Siltex materiálu (ponožky s aktivními ionty stříbra). Díky použitému materiálu brání vzniku růstu bakterií a redukují zápach. 

TIP: Pokud jste v naší nabídce nenalezli nadměrné ponožky, stále pro Vás máme řešení, stačí si udělat pořádnou zásobu a objednat 20 párů ponožek jednoho typu z naší kompletní nabídky a my Vám je vyrobíme. Termín dodání nadměrných ponožek je závislý na vytíženosti výroby. Obvyklý termín dodání je 3 týdny. 

 

Tabulka velikostí