Sportovní ponožky se stříbrem

35 položek celkem
Nahoru
Další produkty

Sportovní ponožky se stříbrem (veškeré ponožky jsou vyrobeny v kombinaci s materiálem Prolen Siltex) mají lepší vlastnosti díky přítomnosti molekul stříbra, které eliminují zápach i po celodenním nošení. Ponožky se stříbrem likvidují bakterie a jsou velmi odolné vůči mechanickému namáhání při sportu. Vlákno obsahující molekuly stříbra také napomáhá lépe odvádět pot od pokožky a tím napomáhá udržet nohu suchou. Ponožky si zachovávají své vlastnosti po celou svou dobu až do zničení. Pouze je třeba prát bez aviváže. 

Sportovní ponožky mají zesílenou patu a špici, ta zabrání otlakům z bot a také zajistí odolnost proti oděru. Vybrané typy mají vypleten fixační pruh v chodidle, aby ponožka při sportu nesklouzávala a držela pevně na noze. 

Při sportu také každý sportovec ocení termoregulační vlastnost ponožek Kuks. Díky materiálu Merino nebo Thermo Cool ponožky udrží tělesnou teplotu a noha se v létě tolik nepřehřívá a v zimě zase zamezí prochladnutí. 

Vyberte si z naší nabídky sportovních ponožek, jsou velmi pohodlné, drží pevně na nohách díky fixačnímu pruhu v chodidle nesklouzávají z nohou. Zesílená pata a špice u sportovních ponožek zabraňuje oděru a prodlužuje životnost.

 

Tabulka velikostí