DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ Vážení zákazníci,  v uplynulých týdnech jsme bohužel museli zastavit výrobu z důvodu nemoci COVID-19, jelikož jsme rodinná firma, tak stálo úplně všechno včetně výroby. Momentálně se vracíme do částečného provozu, ale bohužel již NEMŮŽEME GARANTOVAT DORUČENÍ DO VÁNOC.  Velmi nás těší váš velký zájem o naše tradiční české ponožky. Bohužel vzhledem k tomu, že chceme zachovat kvalitu výroby a prodejního servisu, tak již není v našich silách garantovat doručení do Vánoc.  Děkujeme za pochopení a vaši přízeň Rodina Wolkových

Bambusové ponožky se stříbrem

5 položek celkem

Bambusové ponožky jsou oblíbené především díky velmi jemnému a příjemnému materiálu. Vlákno z bambusu při kontaktu s pokožkou dává pocit maximálního pohodlí. Ani u materiálu bambus jsme neupustili od kombinace bambusové ponožky se stříbrem (s vláknem Prolen Siltex). Díky vláknu Prolen Siltex mají vysokou schopnost absorbovat vlhkost. Vaše nohy jsou v suchu a perfektně udrží tělesnou teplotu nohy. Bambusové vlákno má oproti bavlně až 4x vyšší schopnost absorbovat vlhkost.

Bambusové ponožky doporučujeme i jako zdravotní ponožky. V nabídce máme přímo bambusové ponožky s volným lemem, který má vysokou roztažnost a tedy neškrtí. Cílovou skupinou jsou také osoby s citlivou pokožkou, jelikož bambus nezpůsobuje žádné alergické reakce. Ponožky z bambusu velmi dobře absorbují pachy a eliminují pocení nohou.

Pokud váháte s nákupem bambusových ponožek, doporučujeme si přečíst článek na našem blogu: Kvalita bambusových ponožek, kde se dozvíte výhody, ale i "nevýhody" nebo spíše vlastnosti bambusových ponožek.

Bambusové ponožky doporučujeme prát maximálně na 40°C. Životnost vlákna může být narušena žehlením a sušením v sušičce, proto tento postup nedoporučujeme. Bambusové vlákno je zcela ekologické a výrobou není zatěžováno životní prostředí. 

Tabulka velikostí