Bambusové ponožky se stříbrem

5 položek celkem

Bambusové ponožky jsou oblíbené především díky velmi jemnému a příjemnému materiálu. Vlákno z bambusu při kontaktu s pokožkou dává pocit maximálního pohodlí. Ani u materiálu bambus jsme neupustili od kombinace bambusové ponožky se stříbrem (s vláknem Prolen Siltex).

Ponožky z bambusu se stříbrem mají vysokou schopnost absorbovat vlhkost a tím dostává i své termoregulační vlastnosti. Vaše nohy jsou v suchu a perfektně udrží tělesnou teplotu nohy. Bambusové vlákno má oproti bavlně až 4x vyšší schopnost absorbovat vlhkost, než běžná bavlna

Bambusové ponožky jsou vhodné jako zdravotní ponožky. V nabídce máme přímo bambusové ponožky s volným lemem, který má vysokou roztažnost a tedy neškrtí. Cílovou skupinou jsou také osoby s citlivou pokožkou, jelikož bambus nezpůsobuje žádné alergické reakce. Bambusové ponožky jsou také velmi dobrá volba i pro osoby trpící nadměrným pocením nohou. Ponožky eliminují zápach, vznik a množení bakterií, plísně aj.

Bambusové ponožky doporučujeme prát maximálně na 40°C. Životnost vlákna může být narušena žehlením a sušením v sušičce, proto tento postup nedoporučujeme, aby jste zachovali maximální životnost bambusových ponožek. Bambusové vlákno je zcela ekologické a výrobou není zatěžováno životní prostředí. 

Pokud váháte s nákupem bambusových ponožek, doporučujeme si přečíst článek na našem blogu: Kvalita bambusových ponožek, kde se dozvíte výhody, ale i "nevýhody" nebo spíše vlastnosti bambusových ponožek.

Tabulka velikostí