Bambusové ponožky se stříbrem

3 položek celkem

Bambusové ponožky jsou oblíbené především díky velmi jemnému a příjemnému materiálu. Vlákno z bambusu při kontaktu s pokožkou dává pocit maximálního pohodlí. 

Ponožky z bambusu mají vysokou schopnost absorbovat vlhkost a tím dostává i své termoregulační vlastnosti. Vaše nohy jsou v suchu a perfektně udrží tělesnou teplotu nohy. Bambusové vlákno má oproti bavlně až 4x vyšší schopnost absorbovat vlhkost, než běžná bavlna.

Ponožky z bambusu doporučujeme pro osoby s citlivou pokožkou. Materiál totiž nezpůsobuje žádné alergické reakce. 

Bambusové ponožky doporučujeme prát maximálně na 40°C. Životnost vlákna může být narušena žehlením a sušením v sušičce, proto tento postup nedoporučujeme, aby jste zachovali maximální životnost bambusových ponožek. Bambusové vlákno je zcela ekologické a výrobou není zatěžováno životní prostředí. 

Bambusové ponožky jsou upleteny v kombinaci s Prolen Siltex materiálem (ionty stříbra), který také působí antibakteriálně. Bambusové ponožky Kuks jsou tedy velmi dobrá volba pro osoby trpící nadměrným pocením nohou. Ponožky eliminují zápach, vznik a množení bakterií, plísně aj. 

Pro osoby, které vítají zdravotní lem bez gumy nabízíme zdravotní bambusové ponožky se stříbrem. 

Pokud váháte s nákupem bambusových ponožek, doporučujeme si přečíst článek na našem blogu: Kvalita bambusových ponožek, kde se dozvíte výhody, ale i nevýhody bambusových ponožek.