Bambusové ponožky se stříbrem

2 položek celkem

Bambusové ponožky jsou oblíbené především díky velmi jemnému a příjemnému materiálu. Vlákno z bambusu při kontaktu s pokožkou dává pocit maximálního pohodlí. Ani u materiálu bambus jsme neupustili od kombinace bambusové ponožky se stříbrem (s vláknem Prolen Siltex). Díky vláknu Prolen Siltex mají vysokou schopnost absorbovat vlhkost. Vaše nohy jsou v suchu a perfektně udrží tělesnou teplotu nohy. Bambusové vlákno má oproti bavlně až 4x vyšší schopnost absorbovat vlhkost.

Bambusové ponožky doporučujeme i jako zdravotní ponožky. V nabídce máme přímo bambusové ponožky s volným lemem, který má vysokou roztažnost a tedy neškrtí. Cílovou skupinou jsou také osoby s citlivou pokožkou, jelikož bambus nezpůsobuje žádné alergické reakce. Ponožky z bambusu velmi dobře absorbují pachy a eliminují pocení nohou.

Pokud váháte s nákupem bambusových ponožek, doporučujeme si přečíst článek na našem blogu: Kvalita bambusových ponožek, kde se dozvíte výhody, ale i "nevýhody" nebo spíše vlastnosti bambusových ponožek.

Bambusové ponožky doporučujeme prát maximálně na 40°C. Životnost vlákna může být narušena žehlením a sušením v sušičce, proto tento postup nedoporučujeme. Bambusové vlákno je zcela ekologické a výrobou není zatěžováno životní prostředí. 

Vyrábíme český výrobek
Vyrábíme český výrobek
Nakupujete přímo od českého výrobce.
Pleteme opravdovou kvalitu
Pleteme opravdovou kvalitu
Za naši kvalitu dáme ruku do ohně.
Kupujete ponožky se stříbrem
Kupujete ponožky se stříbrem
Ponožky, které o Vaše nohy pečují.
Jsme rodinná firma
Jsme rodinná firma
Každému z nás záleží na výsledku.
x