Ponožky se stříbrem

60 položek celkem
Nahoru
Další produkty

Ponožky se stříbrem obsahují vlákno Polypropylen Siltex, které obsahuje ionty stříbra. Tato příměs je důležitá především u bavlněných ponožek, protože bavlna sama neumí odvést pot od pokožky, ale udržuje ho ve vlákně. Naopak Polypropylen Siltex je rychleschnoucí materiál a dokáže efektivně odvádět vlhkost ven a tím je Vaše noha v optimálním prostředí. (Více informací v článku: Vyvracíme mýtus o 100% bavlněných ponožkách).

Ponožky se stříbrem mají mnoho dalších pozitivních vlastností. Ionty stříbra působí antibakteriálně a tím je eliminován vznik bakterií, plísní a hub. Právě zdravé prostředí zajistí, že se v ponožkách nešíří zápach, který způsobují právě bakterie. Ponožky se stříbrem jsou tedy vhodné i pro ty, které trápí nepříjemný zápach nohou. 

Materiál Polypropylen Siltex kombinujeme s různými dalšími materiály, abychom dosáhly požadovaných funkčních vlastností dle druhu použití. Jiné ponožky se hodí na běžné celodenní nošení a jiné zase na sportovní aktivity, kde dochází k vyšší fyzické námaze. Například funkční ponožky kombinujeme s materiály Thermo Cool, Coolmax či Merino vlna, které mají vysokou termoregulační schopnost. Kompletní přehled používaných materiálů při výrobě našich ponožek naleznete v naší rubrice: Použité materiály.

U nás najdete kompletní nabídku ponožek se stříbrem, které jsou určeny přesně pro Vaše zadání. V nabídce si vyberte materiál, druh, či aktivitu, pro kterou jsou ponožky určeny a už si stačí jen vybrat dle svých požadavků a preferencí.

Speciálně se zabýváme výrobou zdravotních ponožek se stříbrem, které mají volný zdravotní lem. V nabídce naleznete ponožky se stříbrem určené pro běžné nošení či na sportovní aktivity, ponožky vhodné pro alergiky, malé děti, diabetiky ad.

Nabízíme také výrobu ponožek na zakázku s možností vypletení vlastního motivu na ponožku. Při výrobě ponožek se snažíme maximálně vyhovět Vašim požadavkům a potřebám. Tedy pokud to je technicky možné, vyrobíme Vám na míru ponožky, dle Vašeho zadání.