Ponožky se stříbrem

82 položek celkem
Nahoru
Další produkty

Specializujeme se na výrobu ponožek se stříbrem. Díky Iontům stříbra působí ponožky antibakteriálně a tím eliminují nepříjemný zápach a pocení nohou. Materiál Prolen Siltex (materiál obsahující ionty stříbra) velmi dobře odvádí vlhkost, nesráží se a je velmi příjemný na noze. Dle druhu užití kombinujeme Prolen Siltex s dalšími materiály, pro zajištění vysokých nároků na vlastnosti ponožek. 

Funkční ponožky kombinujeme s materiály Thermo Cool a Coolmax, Merino vlna, které mají vysokou termolegulační schopnost. Zdravotní ponožky vyrábíme i z bambusového vlákna a vlákna z ovčí vlny, které jsou vhodné pro diabetiky či alergiky a lidi s dalšími zdravotními problémy, jako jsou exémy aj. 

Vyberte si z naší nabídky ponožek se stříbrem dle typu kategorie do kterých jsou ponožky rozděleny. Všechny naše ponožky jsou vyrobeny se stříbrem. Nakupujte ponožky ve kterých se Vám nebude potit noha, nezanechají žádné otlaky na nohách a vydrží vám opravdu dlouho. 

Nabízíme taky výrobu ponožek na zakázku s možností vypletení vlastního motivu na ponožku. Při výrobě ponožek se snažíme maximálně vyhovět Vašim požadavkům a potřebám. Tedy pokud to je technicky možné, vyrobíme Vám na míru ponožky, dle Vašeho zadání. 

V naší nabídce naleznete také zdravotní ponožky se stříbrem, které jsou upleteny tak, aby nesvírali lýtko a nezpůsobovaly otlaky na nohách. Ponožky s volným lemem jsou velmi pohodlné a ani po celodenním nošení nezpůsobí žádné otlaky na nohách. Zdravotní lem je velmi pružný a neobsahuje v sobě žádnou gumičku.