Zdravotní ponožky se stříbrem

18 položek celkem

Zdravotní ponožky, které Vám dopřejí maximální komfort při nošení. Základem zdravotních ponožek je volný lem bez gumy. Tento žebrovaný lem je velmi pružný a široký, tlak je tedy rozprostřen na větší část lýtka, než je tomu u běžných ponožek s gumičkou. Zdravotní ponožka drží dobře na noze a nesklouzává, i přes tuto vlastnost nezanechá žádné otlaky na nohách. 

Pokud potřebujete poradit s výběrem zdravotních ponožek, doporučujeme přečíst článek z našeho blogu: Jak vybrat zdravotní ponožky, nebo nám rovnou zavolejte, rádi poradíme s výběrem.

Zdravotní ponožky jsou vhodné pro osoby, které trpí na oteklé nohy, mají širší lýtka či jednoduše nemají rádi běžné ponožky s gumičkou. Zdravotní ponožky ale nejsou jen ponožky se zdravotním lemem, zaměřujeme se i na další vlastnosti, které jsou velmi důležité. Zdravotní ponožky jsou antibakteriální, aby zamezili tvorbě bakterií, mykóz a plísní. V případě, že již tímto problémem trpíte, jsou velmi dobrým pomocníkem, jak se s tímto problémem vypořádat.

Bambusové zdravotní ponožky jsou vhodné pro osoby s citlivou pokožkou, jelikož nevyvolávají žádnou alergickou reakci. U zdravotních ponožek se také soustředíme na to, aby při nošení nevznikali oděry na nohách, což je řešeno zesíleným chodidlem, nebo alespoň zesílenou patou a špicí. 

Pro osoby se špatnou termoregulaci, které trápí studené nohy doporučujeme vlněné zdravotní ponožky merino. Hřejivé ponožky merino udrží Vaše nohy stále v teple. 

Zaměřujeme se i na správné držení ponožky na noze a proto používáme elastan, aby se ponožka v botě neshrnovala a nevznikali tak zbytečné oděry na noze z důvodu špatně fixované ponožky. Díky elastanu ponožka dobře drží na noze, ale přitom je volná a neškrtí. 

Veškeré zdravotní ponožky jsou kombinovány se stříbrem. Materiál Polypropylen Siltex obsahuje ionty stříbra, které eliminuje bakterie, plísně a především nepříjemný zápach nohou. 

Výroba zdravotních ponožek na zakázku

V případě, že v nabídce nenaleznete ty správné zdravotní ponožky, můžeme Vám vyrobit speciální ponožky dle Vašich potřeb. Stačí nás kontaktovat, ponožky na zakázku vyrábíme již od 20 ks. Rádi pro Vás vyrobíme ty správné ponožky. 

Nadměrné velikosti zdravotních ponožek

Pokud máte velikost nohy EUR 49-52, přejděte do nabídky Nadměrné velikosti ponožek, kde si určitě vyberete zdravotní ponožky své velikosti. 

 

Tabulka velikostí