DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ Vážení zákazníci,  v uplynulých týdnech jsme bohužel museli zastavit výrobu z důvodu nemoci COVID-19, jelikož jsme rodinná firma, tak stálo úplně všechno včetně výroby. Momentálně se vracíme do částečného provozu, ale bohužel již NEMŮŽEME GARANTOVAT DORUČENÍ DO VÁNOC.  Velmi nás těší váš velký zájem o naše tradiční české ponožky. Bohužel vzhledem k tomu, že chceme zachovat kvalitu výroby a prodejního servisu, tak již není v našich silách garantovat doručení do Vánoc.  Děkujeme za pochopení a vaši přízeň Rodina Wolkových

Zdravotní ponožky se stříbrem

18 položek celkem

Zdravotní ponožky, které Vám dopřejí maximální komfort při nošení. Základem zdravotních ponožek je volný lem bez gumy. Tento žebrovaný lem je velmi pružný a široký, tlak je tedy rozprostřen na větší část lýtka, než je tomu u běžných ponožek s gumičkou. Zdravotní ponožka drží dobře na noze a nesklouzává, i přes tuto vlastnost nezanechá žádné otlaky na nohách. 

Pokud potřebujete poradit s výběrem zdravotních ponožek, doporučujeme přečíst článek z našeho blogu: Jak vybrat zdravotní ponožky, nebo nám rovnou zavolejte, rádi poradíme s výběrem.

U zdravotních ponožek se zaměřujeme i na další vlastnosti, které jsou velmi důležité. Zdravotní ponožky jsou antibakteriální, aby zamezili tvorbě bakterií, mykóz a plísní. V případě, že již tímto problémem trpíte, jsou velmi dobrým pomocníkem, jak se s tímto problémem vypořádat.

Pokud si potrpíte na pocit jemnosti na nohách, zvolte bambusové zdravotní ponožky. Ponožky z bambusu jsou vhodné pro osoby s citlivou pokožkou, jelikož nevyvolávají žádnou alergickou reakci. U zdravotních ponožek se také soustředíme na to, aby při nošení nevznikali oděry na nohách, což je řešeno zesíleným chodidlem, nebo alespoň zesílenou patou a špicí. 

Pro osoby se špatnou termoregulaci, které trápí studené nohy doporučujeme vlněné zdravotní ponožky merino. Hřejivé ponožky merino udrží Vaše nohy stále v teple. 

Veškeré zdravotní ponožky jsou kombinovány se stříbrem. Materiál Polypropylen Siltex obsahuje ionty stříbra, které eliminuje bakterie, plísně a především nepříjemný zápach nohou. 

Tabulka velikostí