DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ Vážení zákazníci,  v uplynulých týdnech jsme bohužel museli zastavit výrobu z důvodu nemoci COVID-19, jelikož jsme rodinná firma, tak stálo úplně všechno včetně výroby. Momentálně se vracíme do částečného provozu, ale bohužel již NEMŮŽEME GARANTOVAT DORUČENÍ DO VÁNOC.  Velmi nás těší váš velký zájem o naše tradiční české ponožky. Bohužel vzhledem k tomu, že chceme zachovat kvalitu výroby a prodejního servisu, tak již není v našich silách garantovat doručení do Vánoc.  Děkujeme za pochopení a vaši přízeň Rodina Wolkových

Ponožky pro myslivce, vojáky ale i rybáře

3 položek celkem

Vyzkoušejte speciální khaki zelené ponožky se stříbrem. Ponožky se hodí pro myslivce, vojáky ale i rybáře. Ponožky jsou vyrobeny z bavlny v kombinaci se stříbrem, které působí antibakteriálně a tím je eliminován zápach a pocení nohou. 

Ponožky mají zesílenou patu i špici, aby byla noha v pohodlí a nevznikali otlaky z bot. Díky odváděcí technologii v přední části lýtka je pot rychle odveden od pokožky a noha zůstává v pohodlí v suchu. 

Ponožka SUPERLES má extra zesílené chodidlo, které brání otlakům z bot. Ponožky jsou tedy vhodné na celodenní chození a svým složeným a úpletem zajistí maximální pohodlí a komfort. 

Vyzkoušejte kvalitní ponožky se stříbrem, které se hodí pro myslivce, rybáře ale i vojáky přímo od českého výrobce.

Tabulka velikostí