Teplé zimní ponožky

15 položek celkem

Teplé ponožky vhodné na zimu pleteme tak, aby materiál i úplet co nejvíce zajistil tepelnou izolaci nohy. Nejlepší ponožky na zimu jsou samozřejmě vlněné ponožky merino, které mají vynikající schopnost termoregulace. Díky vlně merino jsou vaše nohy v teple a ani v nízkých teplotách noha neprochladne. Výhodou tohoto materiálu je v zimních dnech i to, že při náročné sportovní aktivitě, kdy může dojít k pocení nohou, ponožka nenasaje vlhkost, ale okamžitě ji odvede ven. Doporučujeme froté úplet, který je velmi příjemný na noze a zahřeje.

Pro více informací o teplých ponožkách s výbornou termoregulací doporučujeme přečíst článek: Termo ponožky na zimu.

Ponožky vhodné pro zimní dny můžete využít především pro turistiku či na běžné nošení v zimě. Vaše nohy budou stále v suchu, teple a pohodlí. Mnoho zákazníků, kteří trpí na prochladlé nohy si zimní ponožky pochvalují i na běžné nošení doma. 

Technologie úpletu teplých ponožek je přizpůsobena s ohledem na maximální komfort pro Vaše nohy. Pro outdoorové aktivity doporučujeme ponožky s dvojitou sendvičovou vazbou, kde je zesíleno celé chodidlo. Zamezíte tak otlakům z bot. Pro běžné nošení či kratší turistické trasy postačí zesílená pata a špice. Pokud chcete zamezit, aby se Vám ponožka na cestách shrnovala, doporučujeme ponožky s fixačním pruhem v chodidle, které skvěle drží na noze i na dlouhých trasách. 

Vyrábíme český výrobek
Vyrábíme český výrobek
Nakupujete přímo od českého výrobce.
Pleteme opravdovou kvalitu
Pleteme opravdovou kvalitu
Za naši kvalitu dáme ruku do ohně.
Kupujete ponožky se stříbrem
Kupujete ponožky se stříbrem
Ponožky, které o Vaše nohy pečují.
Jsme rodinná firma
Jsme rodinná firma
Každému z nás záleží na výsledku.
x