DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ Vážení zákazníci,  v uplynulých týdnech jsme bohužel museli zastavit výrobu z důvodu nemoci COVID-19, jelikož jsme rodinná firma, tak stálo úplně všechno včetně výroby. Momentálně se vracíme do částečného provozu, ale bohužel již NEMŮŽEME GARANTOVAT DORUČENÍ DO VÁNOC.  Velmi nás těší váš velký zájem o naše tradiční české ponožky. Bohužel vzhledem k tomu, že chceme zachovat kvalitu výroby a prodejního servisu, tak již není v našich silách garantovat doručení do Vánoc.  Děkujeme za pochopení a vaši přízeň Rodina Wolkových

Teplé zimní ponožky

22 položek celkem
Nahoru
Další produkty

Teplé ponožky vhodné na zimu pleteme tak, aby materiál i úplet co nejvíce zajistil tepelnou izolaci nohy. Nejlepší ponožky na zimu jsou samozřejmě vlněné ponožky merino, které mají vynikající schopnost termoregulace. Díky vlně merino jsou vaše nohy v teple a ani v nízkých teplotách noha neprochladne. Výhodou tohoto materiálu je v zimních dnech i to, že při náročné sportovní aktivitě, kdy může dojít k pocení nohou, ponožka nenasaje vlhkost, ale okamžitě ji odvede ven. Doporučujeme froté úplet, který je velmi příjemný na noze a zahřeje.

Pro více informací o teplých ponožkách s výbornou termoregulací doporučujeme přečíst článek: Termo ponožky na zimu.

Ponožky vhodné pro zimní dny můžete využít především pro turistiku či na běžné nošení v zimě. Vaše nohy budou stále v suchu, teple a pohodlí. Mnoho zákazníků, kteří trpí na prochladlé nohy si zimní ponožky pochvalují i na běžné nošení doma. 

Technologie úpletu teplých ponožek je přizpůsobena s ohledem na maximální komfort pro Vaše nohy. Pro outdoorové aktivity doporučujeme ponožky s dvojitou sendvičovou vazbou, kde je zesíleno celé chodidlo. Zamezíte tak otlakům z bot. Pro běžné nošení či kratší turistické trasy postačí zesílená pata a špice. Pokud chcete zamezit, aby se Vám ponožka na cestách shrnovala, doporučujeme ponožky s fixačním pruhem v chodidle, které skvěle drží na noze i na dlouhých trasách. 

Tabulka velikostí