Teplé zimní ponožky

20 položek celkem
Nahoru
Další produkty

Teplé ponožky vhodné na zimu pleteme tak, aby materiál i úplet co nejvíce zajistil tepelnou izolaci nohy. Nejlepší ponožky na zimu jsou samozřejmě vlněné ponožky merino, které mají vynikající schopnost termoregulace. Díky vlně merino jsou vaše nohy v teple a ani v nízkých teplotách noha neprochladne. Výhodou tohoto materiálu je v zimních dnech i to, že při náročné sportovní aktivitě, kdy může dojít k pocení nohou, ponožka nenasaje vlhkost, ale okamžitě ji odvede ven.

Teplé bavlněné ponožky pleteme froté úpletem, aby byla zajištěna lepší tepelná izolace. Froté úplet je velmi komfortní a příjemný na noze. Bavlna je obohacena stříbrem (materiálem Prolen Siltex), aby byla schopna správně odvádět vlhkost od pokožky a zamezilo se nepříjemnému zápachu nohou. 

Ponožky vhodné pro zimní dny můžete využít především pro turistiku či na běžné nošení v zimě. Vaše nohy budou stále v suchu, teple a pohodlí. Mnoho zákazníků, kteří trpí na prochladlé nohy si zimní ponožky pochvalují i na běžné nošení doma. Skvěle se totiž hodí také jako teplé ponožky na doma, proti prochladnutí nohou. 

Zimní funkční ponožky perfektně odvádí pot a zahřívají i při mírném navlhnutí při náročných sportovních aktivitách. Funkční materiály používáme ThermoCool a vlnu Merino

Technologie úpletu teplých ponožek je přizpůsobena s ohledem na maximální komfort pro Vaše nohy. Pro outdoorové aktivity doporučujeme ponožky s dvojitou sendvičovou vazbou, kde je zesíleno celé chodidlo. Zamezíte tak otlakům z bot. Pro běžné nošení či kratší turistické trasy postačí zesílená pata a špice. Pokud chcete zamezit, aby se Vám ponožka na cestách shrnovala, doporučujeme ponožky s fixačním pruhem v chodidle, které skvěle drží na noze i na dlouhých trasách. 

Tabulka velikostí