Ponožky se stříbrem

14 položek celkem

Ponožky se stříbrem obsahují vlákno Polypropylen Siltex, které obsahuje ionty stříbra. Tato příměs je důležitá především u bavlněných ponožek, protože bavlna sama neumí odvést pot od pokožky, ale udržuje ho ve vlákně. Naopak Polypropylen Siltex je rychleschnoucí materiál a dokáže efektivně odvádět vlhkost ven a tím je Vaše noha v optimálním prostředí. (Více informací v článku: Vyvracíme mýtus o 100% bavlněných ponožkách).

Ponožky se stříbrem mají mnoho dalších pozitivních vlastností. Ionty stříbra působí antibakteriálně a tím je eliminován vznik bakterií, plísní a hub. Právě zdravé prostředí zajistí, že se v ponožkách nešíří zápach, který způsobují právě bakterie. Ponožky se stříbrem jsou tedy vhodné i pro ty, které trápí nepříjemný zápach nohou. Více v kategorii ponožky proti pocení a zápachu nohou.

Materiál Polypropylen Siltex kombinujeme s různými dalšími materiály, abychom dosáhli požadovaných funkčních vlastností dle druhu použití. Jiné ponožky se hodí na běžné celodenní nošení a jiné zase na sportovní aktivity, kde dochází k vyšší fyzické námaze. Například funkční ponožky kombinujeme s materiály Thermo Cool, Coolmax či Merino vlna, které mají vysokou termoregulační schopnost. Kompletní přehled používaných materiálů při výrobě našich ponožek naleznete v naší rubrice: Použité materiály.

Již dlouho se specializujeme na výrobou zdravotních ponožek se stříbrem, které mají volný zdravotní lem. V nabídce naleznete ponožky se stříbrem určené pro běžné nošení či na sportovní aktivity, ponožky vhodné pro alergiky, malé děti, diabetiky ad.

 

Vyrábíme český výrobek
Vyrábíme český výrobek
Nakupujete přímo od českého výrobce.
Pleteme opravdovou kvalitu
Pleteme opravdovou kvalitu
Za naši kvalitu dáme ruku do ohně.
Kupujete ponožky se stříbrem
Kupujete ponožky se stříbrem
Ponožky, které o Vaše nohy pečují.
Jsme rodinná firma
Jsme rodinná firma
Každému z nás záleží na výsledku.
x