Darujte dárkové balení českých ponožek

Darujte ponožky pro kohokoliv, koho chcete překvapit kvalitním českým produktem. Rádi vám vytvoříme dárkové balení přímo na míru, dle vašeho přání. Stačí mě kontaktovat (Hana Wolková, wolkovi.ponozky@seznam.cz, tel. 604 349 575) a ráda Vám poradím, jaké ponožky budou pro obdarovaného nejlepší. Stačí uvést, pro koho jsou ponožky určeny. Můžeme vytvořit dárkové balení pro hokejistu, lyžaře, diabetika, alergika a mnoho dalších kombinací.

Níže pro vás uvádíme pár tipů, jaké dárkové balení je správnou volbou třeba pro vaše babičky, nebo pro vašeho manžela do práce.

Dárková sada ponožek pro babičku a dědu

Naši rodiče i prarodiče jistě ocení především pohodlné ponožky, které je nebudou škrtit v místě lemu a díky žebrovanému úpletu mají vysokou roztažnost. Starší lidé také často trpí na mykózu na nohách, především na patách, a nebo v oblasti prstů, proto je důležité, aby ponožky měly antibakteriální úpravu v podobě iontů stříbra, které eliminují vzniky plísní. Naše pletárna je přesvědčená, že největší radost našim babičkám a dědečkům udělají zdravotní ponožky s volným lemem. V nabídce máme celoroční, teplé i letní provedení. Velmi oblíbené jsou také kotníkové zdravotní ponožky. Prohlédněte si celou nabídku zdravotních ponožek vhodných pro vaše rodiče i prarodiče.

Lukáš dárkové balení bílé,béžové,černéRelax dárkové balení bíláhanuš dárkové balení šedé

Dárkové balení ponožek vhodné k obleku i do tanečních

Většina mužů tráví v obleku dokonce i celý den. Oblekové boty muži nosí v létě i v zimě a je třeba tedy především zamýšlet na správnou prodyšností ponožek, aby se noha nepařila a ponožky pak nezapáchaly. Jako dárek doporučujeme naše ponožky Bamboo z bambusu s ionty stříbra, které jsou velmi příjemné s chladícím účinkem. Ponožky, ze kterých nebudou nohy zapáchat a ve kterých se nebude potit jistě uvítá každý muž k obleku. Doporučujeme také naší novinku společenských ponožek David s extra vysokým podílem stříbra v kombinaci s merino vlnou. V těchto ponožkách může obdarovaný protančit celý den a nohy budou svěží, suché a bez zápachu.

david dárkové baleníBamboo dárkové balení šedá, černá, béžová

Dárkové balení ponožek pro turistiku

Turistika je vášní mnoha lidí a každý z nich poznal puchýře na nohách, stále se shrnující ponožku v botě a zapařené nebo naopak prochladlé nohy. Zpříjemněte turistiku tím, že darujete ponožky, které jsou ideální pro náročnou turistiku. Doporučujeme merino ponožky Hanuš, které zaručí plno nachozených kilometrů v pohodlí a komfortu.

hanuš dárkové balení šedéHanuš Merino Dárkové balení

Dárková sada kotníkových ponožek s pohodlným lemem

Žádná gumička, která tlačí, ale široký pohodlný lem. Ponožky jsou vhodné pro kohokoliv, kdo ocení, že z kotníkových ponožek nebude mít otlačené nohy. Doporučujeme kotníkové ponožky Obi, které mají velmi příjemný jemný úplet.

obi dárkové balení bílé,béžové,černé

Dárkové balení pracovních ponožek

Celý den v pracovní obuvi není nic příjemného, proto je dobré dbát na správné obutí a k tomu patří i správný výběr ponožek. Zesílená pata a špice pro maximální pohodlí a funkční materiál v kombinaci stříbra zajistí správné odpaření potu od pokožky ven. Doporučujeme ponožky Hanuš z bavlny a pro vyšší komfort z merino vlny.

 hanuš dárkové balení šedéRelax dárkové balení bíláHanuš Merino Dárkové balení

Vaše rodinná pletárna Wolkových