Darujte dárkové balení českých ponožek

927-1

Dárková sada ponožek pro babičku a dědu

Naši rodiče i prarodiče jistě ocení především pohodlné ponožky, které je nebudou škrtit v místě lemu a díky žebrovanému úpletu mají vysokou roztažnost. Starší lidé také často trpí na mykózu na nohách, především na patách, a nebo v oblasti prstů, proto je důležité, aby ponožky měly antibakteriální úpravu v podobě iontů stříbra, které eliminují vzniky plísní. Naše pletárna je přesvědčená, že největší radost našim babičkám a dědečkům udělají zdravotní ponožky Lukáš, které splňují vše zde uvedené a našimi zákazníky patří k těm nejlépe hodnoceným. A pokud si Váš nejbližší často stěžuje na prochladlé nohy, doporučujeme ponožky Lukáš z merino vlny.

 

945-2

Dárkové balení ponožek vhodné k obleku i do tanečních

Většina mužů tráví v obleku dokonce i celý den. Oblekové boty muži nosí v létě i v zimě a je třeba tedy především zamýšlet na správnou prodyšností ponožek, aby se noha nepařila a ponožky pak nezapáchaly. Jako dárek doporučujeme naše ponožky Bamboo z bambusu s ionty stříbra, které jsou velmi příjemné s chladícím účinkem. Ponožky, ze kterých nebudou nohy zapáchat a ve kterých se nebude potit jistě uvítá každý muž k obleku.

 

 

954-1

Dárkové balení ponožek pro turistiku

Turistika je vášní mnoha lidí a každý z nich poznal puchýře na nohách, stále se shrnující ponožku v botě a zapařené nebo naopak prochladlé nohy. Zpříjemněte turistiku tím, že darujete ponožky, které jsou ideální pro náročnou turistiku. Doporučujeme merino ponožky Hanuš, které zaručí plno nachozených kilometrů v pohodlí a komfortu.

 

 

951-1

Dárkové balení pracovních ponožek

Celý den v pracovní obuvi není nic příjemného, proto je dobré dbát na správné obutí a k tomu patří i správný výběr ponožek. Zesílená pata a špice pro maximální pohodlí a funkční materiál v kombinaci stříbra zajistí správné odpaření potu od pokožky ven. Doporučujeme ponožky Hanuš z bavlny a pro vyšší komfort z merino vlny.

 

 

1001-8_1

Dárková sada kotníkových ponožek s pohodlným lemem

Žádná gumička, která tlačí, ale široký pohodlný lem. Ponožky jsou vhodné pro kohokoliv, kdo ocení, že z kotníkových ponožek nebude mít otlačené nohy. Doporučujeme kotníkové ponožky Obi, které mají velmi příjemný jemný úplet.

 

 

 

954

Dárkové balení ponožek na míru dle přání

Darujte ponožky pro kohokoliv, koho chcete překvapit kvalitním českým produktem. Rádi vám vytvoříme dárkové balení přímo na míru, dle vašeho přání. Stačí kontaktovat paní Hanu Wolkovou (wolkovi.ponozky@seznam.cz, tel. 604 349 575), která Vám poradí, jaké ponožky budou pro obdarovaného nejlepší. Stačí uvést, pro koho jsou ponožky určeny. Můžeme vytvořit dárkové balení pro hokejistu, lyžaře, diabetika, alergika a další. 

Těšíme se, že k nám přijdete nakoupit.
Vaše pletárna Wolkových

x