DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ Vážení zákazníci,  v uplynulých týdnech jsme bohužel museli zastavit výrobu z důvodu nemoci COVID-19, jelikož jsme rodinná firma, tak stálo úplně všechno včetně výroby. Momentálně se vracíme do částečného provozu, ale bohužel již NEMŮŽEME GARANTOVAT DORUČENÍ DO VÁNOC.  Velmi nás těší váš velký zájem o naše tradiční české ponožky. Bohužel vzhledem k tomu, že chceme zachovat kvalitu výroby a prodejního servisu, tak již není v našich silách garantovat doručení do Vánoc.  Děkujeme za pochopení a vaši přízeň Rodina Wolkových

Funkční termo ponožky

10 položek celkem

Funkční termo ponožky, které své uplatnění nalézají především v zimním období, jsou vhodné na horskou turistiku, lyžování či pro běžné nošení v chladném počasí. Jejich hlavní výhodou je termoregulační schopnost. Ponožky, díky speciálnímu vláknu dokáží udržet Vaše nohy v teple navzdory chladnému počasí. Díky rychleschnoucím materiálům s dutými vlákny je pot efektivně odvádět přímo od pokožky ven na povrch ponožky. 

Na výrobu funkčních ponožek používáme ty nejlepší materiály jako Coolmax nebo Thermo-Cool. Všechny ponožky obsahují také vlákno Prolen Siltex, které je na bázi iontů stříbra. Stříbro brání růstu bakterií a plísní a redukují nepříjemný zápach. Naleznete zde i ponožky z funkčních materiálů s výbornou termoregulací, jako merino či bambusové ponožky.

Termo ponožky jsou opravdu nejlepší volbou pro příznivce zimních sportů. Pro maximální pohodlí mají teplé ponožky froté zesílené chodidlo, aby ponožka příjemně hřála a byla pohodlná na došlap.

Ponožky jsou vhodné také pro osoby, které mají často chladné nohy, na běžné nošení doma jsou velmi pohodlné Merino hřejivé ponožky Lukáš, které jsou slabší, ale přesto příjemně hřejí. Pokud si přejete dozvědět se více o funkčních ponožkách z naší výroby, doporučujeme článek: Termo ponožky na zimu.

Tabulka velikostí