DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ Vážení zákazníci,  v uplynulých týdnech jsme bohužel museli zastavit výrobu z důvodu nemoci COVID-19, jelikož jsme rodinná firma, tak stálo úplně všechno včetně výroby. Momentálně se vracíme do částečného provozu, ale bohužel již NEMŮŽEME GARANTOVAT DORUČENÍ DO VÁNOC.  Velmi nás těší váš velký zájem o naše tradiční české ponožky. Bohužel vzhledem k tomu, že chceme zachovat kvalitu výroby a prodejního servisu, tak již není v našich silách garantovat doručení do Vánoc.  Děkujeme za pochopení a vaši přízeň Rodina Wolkových

Ponožky se stříbrem

Ponožky se stříbrem? My říkáme ano, určitě!

Nejdříve vysvětlíme, proč používáme pří výrobě všech ponožek vlákno Prolen Siltex, které obsahuje ionty stříbra.

Vlákno Prolen Siltex má mnoho funkčních výhod, které si zaslouží každá ponožka. Myslíme tím, ať už bude ponožka sloužit na běžné nošení, sport či pomůže osobám se zdravotními problémy.

Vlákno Prolen Siltex je antibakteriálně upravené polypropylenové vlákno, které snižuje nepříjemné pachy a účinně zabraňuje vzniku bakterií, hub a plísní. Právě díky eliminaci vzniku bakterií je redukován i nepříjemný zápach.Ponožky se stříbrem

Ponožky se stříbrem udržují biologickou rovnováhu pokožky a vytvoří hygienickou svěžest ponožek i během sportovních aktivit. Protože je antibakteriální aditivum aplikované do hmoty vlákna, permanentně zůstává v materiálu zachované i po několikanásobném praní.

Shrneme-li to, ponožky se stříbrem doporučujeme právě pro tyto vlastnosti.

  • Antibakteriální úprava, která ničí bakterie
  • Svěžest výrobku a nohy bez zápachu
  • Dobře odvádí pot od pokožky

"Pečujte o své nohy se stejnou péčí, jako například o své zuby. Starejte se o ně každý den a dopřejte jim to nejlepší. "

Váš výrobce ponožek Kuks

Tabulka velikostí