Ponožky, které jste si zamilovali pro jejich vlastosti

Ponožky, pro které se k nám rádi vracíte, protože už si jiné neumíte představit.

Ponožky LUKÁŠ 

KATEGORIE: ZDRAVOTNÍ
VÝHODY: VOLNÝ LEM, ŽEBROVANÝ ÚPLET

Vaše nejoblíbenější ponožky, na kterých není co měnit. 

Oblíbené jsou především pro svůj žebrovaný úplet, který dodá ponožkám dokonalou roztažnost a přizpůsobí se každému tvaru. Ponožka nikde neškrtí, ale přesto krásně drží na noze a neshrnuje se. 

Volný široký lem, který nesvírá lýtko oceníte nejen z důvodu natékajících nohou, ale především proto, že ponožkY můžete nosit celý den a při sundání nejsou žádné známky otlaků na nohách. To je především důležité pro správné prokrvení nohou.

V nabídce najdete i v nadměrných velikostech do EU 52.

Ponožky EMIL

KATEGORIE: ZDRAVOTNÍ, KOTNÍKOVÉ
VÝHODY: VOLNÝ LEM, VĚTRACÍ MŘÍŽKA

Dokonalé ponožky, které opět oceníte díky volnému zdravotnímu lemu, který je upleten tak, aby byl maximálně roztažný, široký a neškrtil v místě svého sevření.

Není nad to moci obléknout v teplejších dnech zdravotní kotníkové ponožky. 

Odvětrávací technologie v nártu a kombinace s materiálem Prolen Siltex Vás může nechat jistými, že se Vám nebude potit noha. 

V nabídce najdete i v nadměrných velikostech do EU 52.

Ponožky BAMBOO

KATEGORIE: BAMBUSOVÉ, BĚŽNÉ NOŠENÍ
VÝHODY: TERMOREGULACE, ELMINIACE ZÁPACHU NOHOU

Bambusové vlákno jste si oblíbili především pro jemnost a příjemný pocit na noze. Toto vlákno sebou nese plno dalších benefitů. Výborné termoregulační vlastnosti vlákna, vhodné pro alergiky a efektivně eliminuje zápach nohou. 

Nevýhoda bambusového vlákna je velmi jemný materiál, který je méně odolný než bavlna, pro maximální funkčnost ponožky tedy přidáváme vlákno Prolen Siltex, které mimo jiné má pozitivní vliv na kvalitu ponožky. 

Ponožky KRASITO

KATEGORIE: SPORTOVNÍ, BĚŽNÉ NOŠENÍ
VÝHODY: FROTÉ CHODIDLO, PRO DINAMICKÝ POHYB

Tyto ponožky jsou určeny pro náročný a dynamický pohyb, kdy je noha/ponožka v neustálém pohybu. Ponožka díky ergonomickému úpletu drží správně na noze a v oblasti chodidla je froté úplet, který změkčí došlap a zabraňuje vzniku puchýřů a otlaků z bot. 

Odvětrávací mřížka zajisti správnou prodyšnost, aby se Vám noha nezapařila a kombinací s vláknem prolen Siltex je eliminován vznik bakterií a tím i zápachu nohu.

Velmi oblíbené jsou také u mužů i žen do pracovních bot.