DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ Vážení zákazníci,  v uplynulých týdnech jsme bohužel museli zastavit výrobu z důvodu nemoci COVID-19, jelikož jsme rodinná firma, tak stálo úplně všechno včetně výroby. Momentálně se vracíme do částečného provozu, ale bohužel již NEMŮŽEME GARANTOVAT DORUČENÍ DO VÁNOC.  Velmi nás těší váš velký zájem o naše tradiční české ponožky. Bohužel vzhledem k tomu, že chceme zachovat kvalitu výroby a prodejního servisu, tak již není v našich silách garantovat doručení do Vánoc.  Děkujeme za pochopení a vaši přízeň Rodina Wolkových

Dámské bambusové ponožky

5 položek celkem

Dámské ponožky vyrobené z bambusu dosahují lepších vlastností než bavlněné ponožky. Bambus má o 60% vyšší savost než bavlněné vlákno a dokáže zničit až 70% nežádoucích bakteríí v textilu. Bambusové ponožky jsou protiplísňové a antialregenní. Materiál je velmi jemní a příjemný na noze. Velkou výhodou je rychlá absopce vlhkosti, oproti bavlněným ponožkám absorbuje vlhkost až 4x rychleji. 

Bambusové ponožky dokáži také přirozeně ochránit pokožku před UV zářením a je schopné zachytit až 90% škodlivého UV záření. Bambusové ponožky nevyvolávají žádné alergické reakce a jsou zcela ekologické. 

Tabulka velikostí