DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ Vážení zákazníci,  v uplynulých týdnech jsme bohužel museli zastavit výrobu z důvodu nemoci COVID-19, jelikož jsme rodinná firma, tak stálo úplně všechno včetně výroby. Momentálně se vracíme do částečného provozu, ale bohužel již NEMŮŽEME GARANTOVAT DORUČENÍ DO VÁNOC.  Velmi nás těší váš velký zájem o naše tradiční české ponožky. Bohužel vzhledem k tomu, že chceme zachovat kvalitu výroby a prodejního servisu, tak již není v našich silách garantovat doručení do Vánoc.  Děkujeme za pochopení a vaši přízeň Rodina Wolkových

Cyklistické ponožky se stříbrem

15 položek celkem

Cyklistické ponožky se stříbrem (příze Prolen Siltex) jsou upleteny tak, aby splňovali základní potřeby každého cyklisty. Pří výrobě se maximálně soustředíme na efektivní odvod potu od pokožky, prevenci proti odřeninám a otlakům z bot a tepelný komfort, aby se noha nepřehřívala nebo naopak neprochladla. 

Prodyšnost cyklistických ponožek je dána především svým materiálem, ze kterého je upletena. Cyklistické ponožky pleteme v kombinaci s vysoce prodyšným materiálem jako je Thermo Cool a Bambus.  V nabídce naleznete i bavlněné cyklistické ponožky. Všechny cyklistické ponožky jsou upleteny v kombinaci se stříbrem, které zabraňuje množení bakterií a následnému vzniku nepříjemného zápachu. 

Cyklistické ponožky mají zesílenou patu a špici u některých druhů i celé chodidlo, aby nedocházelo k otlakům z bot a odřeninám ze tření nohy v botě. Zesílení zvyšuje odolnost ponožky proti prodření. 

Cyklistické ponožky jsou pleteny s vyšším lemem (3:1), který je velmi volný a neškrtí nohu a zajistí správné proudění krve. Pokud preferujete na cyklistiku vysoké ponožky s nadkotníkovým provedení můžete si vybrat v kategorii sportovní ponožky

 

Tabulka velikostí