DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ Vážení zákazníci,  v uplynulých týdnech jsme bohužel museli zastavit výrobu z důvodu nemoci COVID-19, jelikož jsme rodinná firma, tak stálo úplně všechno včetně výroby. Momentálně se vracíme do částečného provozu, ale bohužel již NEMŮŽEME GARANTOVAT DORUČENÍ DO VÁNOC.  Velmi nás těší váš velký zájem o naše tradiční české ponožky. Bohužel vzhledem k tomu, že chceme zachovat kvalitu výroby a prodejního servisu, tak již není v našich silách garantovat doručení do Vánoc.  Děkujeme za pochopení a vaši přízeň Rodina Wolkových

Pánské kompresní podkolenky

1 položek celkem

Pánské kompresní podkolenky jsou vhodné na podpoření správného krevního oběhu při sportu, dlouhém stání či sezení. Díky tlaku podkolenky správně prokrví Vaše nohy a svaly jsou pak odolnější vůči námaze. Podkolenky jsou vhodné pro všechny typy sportu, nejčastěji jsou využívání na běh, fitness či na kolo. 

Kompresní podkolenky jsou vyrobeny z prolypropylen Siltex, díky tomu jsou ponožky antibakteriální. Ionty stříbra brání růstu bakterií a rekukují zápach. Podkolenky také pomáhají urychlit regeneraci lýtkových svalů, sníží otoky na nohách a bolesti svalů. Pro správné působení funkčnosti kompresních podkolenek dopuručujeme ponožky nechat nasazené i po výkonu al. 2-3 hodiny. 

 

Tabulka velikostí