DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ Vážení zákazníci,  v uplynulých týdnech jsme bohužel museli zastavit výrobu z důvodu nemoci COVID-19, jelikož jsme rodinná firma, tak stálo úplně všechno včetně výroby. Momentálně se vracíme do částečného provozu, ale bohužel již NEMŮŽEME GARANTOVAT DORUČENÍ DO VÁNOC.  Velmi nás těší váš velký zájem o naše tradiční české ponožky. Bohužel vzhledem k tomu, že chceme zachovat kvalitu výroby a prodejního servisu, tak již není v našich silách garantovat doručení do Vánoc.  Děkujeme za pochopení a vaši přízeň Rodina Wolkových

Dámské kompresní ponožky

1 položek celkem

Dámské kompresní ponožky podporují správné proudění krve směrem k srdci, krev se tak snadněji okysličí a srdce je méně namáháno. Ponožky obsahují ionty stříbra a tím pomáhají předejít plísním a  zápachu. 

Díky pevnému kompresnímu materiálu zvýší podkolenky Váš výkon a umožní Vám déle trénovat. Speciální tvar ponožek zlepšuje okysličení tkání, snižuje poškození svalové hmoty a umožňuje rychlejší odbourávání kyseliny mléčné. Kompresní podkolenky pomáhají i k rychlé regeneraci svalů a snižují otoky nohou. 

Podkolenky jsou vhodné na sport a jiné dlouhodobé zátěžové aktivity. Kompresní podkolenky tak slouží jako prevence vzniku křečí. 

 

Tabulka velikostí