DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ Vážení zákazníci,  v uplynulých týdnech jsme bohužel museli zastavit výrobu z důvodu nemoci COVID-19, jelikož jsme rodinná firma, tak stálo úplně všechno včetně výroby. Momentálně se vracíme do částečného provozu, ale bohužel již NEMŮŽEME GARANTOVAT DORUČENÍ DO VÁNOC.  Velmi nás těší váš velký zájem o naše tradiční české ponožky. Bohužel vzhledem k tomu, že chceme zachovat kvalitu výroby a prodejního servisu, tak již není v našich silách garantovat doručení do Vánoc.  Děkujeme za pochopení a vaši přízeň Rodina Wolkových

Zdravotní ponožky pro diabetiky

12 položek celkem

Zdravotní ponožky pro diabetiky slouží jako prevence proti oteklým nohách a zároveň zmírňují obtíže způsobené syndromem oteklé nohy. 

Ponožky pro diabetiky jsou vyrobeny pouze z těch nejjemnějších materiálů jako je bavlna, bambus, vlna Merino a vždy jsou kombinovány s přízí Prolen Siltex obsahující ionty stříbra. Díky stříbru jsou ponožky antibakteriální, tedy eliminují vznik bakterií, plísní, mykóz a hub. 

Prodyšné materiály napomáhají udržet Vaši nohu v suchu, protože pot je odváděn od pokožky Ven. 

Diabetické zdravotní ponožky jsou vyrobeny z roztažného a jemného materiálu. Pokud máte nadměrnou velikost nohy, nabízíme nadměrné zdravotní ponožky, které nabízíme až do velikosti EU 52 (UK 16).

TIP: V případě, že řešíte individuální zdravotní problém a potřebujete ponožku přizpůsobit přímo Vám, nabízíme možnost výroby ponožek na zakázku již od 15ks. 

Tabulka velikostí