DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ Vážení zákazníci,  v uplynulých týdnech jsme bohužel museli zastavit výrobu z důvodu nemoci COVID-19, jelikož jsme rodinná firma, tak stálo úplně všechno včetně výroby. Momentálně se vracíme do částečného provozu, ale bohužel již NEMŮŽEME GARANTOVAT DORUČENÍ DO VÁNOC.  Velmi nás těší váš velký zájem o naše tradiční české ponožky. Bohužel vzhledem k tomu, že chceme zachovat kvalitu výroby a prodejního servisu, tak již není v našich silách garantovat doručení do Vánoc.  Děkujeme za pochopení a vaši přízeň Rodina Wolkových

Důležité informace k termínu dodání

Vážení zákazníci,

V naší pletárně se každý pracovní den v 5 ráno rozezní pletací stroje, napaří žehličky a rovnou ze skladu k vám putují naše ponožky. To vše se ale bohužel zastavilo.

Dne 9.11. nám byla nařízena povinná karanténa. Jelikož jsme rodinná firma všichni zaměstnanci, čili členové rodiny, jsme museli dodržet karanténu do 19.11.

Stále se bohužel nemůžeme vrátit do práce v plném počtu a je pro nás tedy velmi těžké expedovat všechny objednávky v řádném termínu. 

Jelikož chceme zachovat kvalitu výroby i prodejního servisu, přistoupili jsme k tomu, že se momentálně věnujeme vyřízení objednávek, obdržených v době karantény. Pro nové objednávky od 24.11. 2020 již bohužel nejsme schopni garantovat doručení do Vánoc

Tato situace nás velmi mrzí, protože nejsme schopni dostát řádného termínu dodání, na kterém si velmi zakládáme. I přes to všechno nám zachováváte přízeň, podporujte nás a toho si neskutečně vážíme. Děkujeme mockrát za vaši podporu a omlouváme se vám za komplikace.

Zdraví a pevné nervy přeje rodina Wolkových

Tabulka velikostí