Nadměrné ponožky se stříbrem

2 položek celkem

Máte problém sehnat svoji velikost ponožek? Už s tím nemusíte mít problémy, máme totiž v nabídce i ponožky v nadměrných velikostech. Nabízíme ponožky v nadměrných  velikostech EUR 49-50 (UK 13-14) a EUR 51-52 (UK 15-16).  V nabídce naleznete ponožky vhodné k obleku, zdravotní, sportovní, kotníčkové ale i trekingové. 

V běžných velikostech najdete ponožky do velikosti EUR 48 (UK12). Pokud tedy máte velikost do EUR 48, můžete vybírat ponožky z naší běžné nabídky. Tyto velikosti standardně vyrábíme ve všech modelech. Pro nabídku přejděte do kategorie Ponožky se stříbrem.

Objednejte si ponožky, které Vás již nebudou tlačit a pohodlně padnou na vaši nohu. Ponožky jsou antibakteriální, díky propylen Siltex materiálu (ponožky s aktivními ionty stříbra). Díky použitému materiálu brání vzniku růstu bakterií a redukují zápach. 

TIP: Pokud jste v naší nabídce nenalezli nadměrné ponožky, stále pro Vás máme řešení, stačí si udělat pořádnou zásobu a objednat 20 párů ponožek jednoho typu z naší kompletní nabídky a my Vám je vyrobíme. Termín dodání nadměrných ponožek je závislý na vytíženosti výroby. Obvyklý termín dodání je 3 týdny. 

 

Vyrábíme český výrobek
Vyrábíme český výrobek
Nakupujete přímo od českého výrobce.
Pleteme opravdovou kvalitu
Pleteme opravdovou kvalitu
Za naši kvalitu dáme ruku do ohně.
Kupujete ponožky se stříbrem
Kupujete ponožky se stříbrem
Ponožky, které o Vaše nohy pečují.
Jsme rodinná firma
Jsme rodinná firma
Každému z nás záleží na výsledku.
x