DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ Vážení zákazníci,  v uplynulých týdnech jsme bohužel museli zastavit výrobu z důvodu nemoci COVID-19, jelikož jsme rodinná firma, tak stálo úplně všechno včetně výroby. Momentálně se vracíme do částečného provozu, ale bohužel již NEMŮŽEME GARANTOVAT DORUČENÍ DO VÁNOC.  Velmi nás těší váš velký zájem o naše tradiční české ponožky. Bohužel vzhledem k tomu, že chceme zachovat kvalitu výroby a prodejního servisu, tak již není v našich silách garantovat doručení do Vánoc.  Děkujeme za pochopení a vaši přízeň Rodina Wolkových

Pánské společenské ponožky

25 položek celkem
Nahoru
Další produkty

V této kategorii naleznete společenské ponožky, které jsou vhodné k obleku či na běžné nošení. Ponožky jsou vyrobeny s přídavkem iontů stříbra a po celodenním nošení Vám nebudou zapáchat nohy. Naše stylové ponožky jsou antibakteriální a mají velmi pohodlný lem, který nezanechá ani po celodenním nošení otlaky na nohou. 

V kategorii společenských ponožek máme bavlněné, bambusové, zdravotní ponožky a také ponožky z Merino vlny. Vyberte si a už nebudete chtít nosit jiné. 

Tabulka velikostí