DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ Vážení zákazníci,  v uplynulých týdnech jsme bohužel museli zastavit výrobu z důvodu nemoci COVID-19, jelikož jsme rodinná firma, tak stálo úplně všechno včetně výroby. Momentálně se vracíme do částečného provozu, ale bohužel již NEMŮŽEME GARANTOVAT DORUČENÍ DO VÁNOC.  Velmi nás těší váš velký zájem o naše tradiční české ponožky. Bohužel vzhledem k tomu, že chceme zachovat kvalitu výroby a prodejního servisu, tak již není v našich silách garantovat doručení do Vánoc.  Děkujeme za pochopení a vaši přízeň Rodina Wolkových

Pánské ponožky se stříbrem

47 položek celkem
Nahoru
Další produkty

Nakupujte pánské ponožky od českého výrobce značky Ponožky Kuks. Jelikož si dáváme záležet na tom, co nosíte každý den, důkladně jsme pro Vás vybrali ty nejlepší materiály, ze kterých jsou ponožky upleteny. Všechny ponožky jsou vyrobeny z materiálu Prolen Siltex, jedná se o speciální vlákno s přídavkem na bázi iontů stříbra, které je aplikováno přímo do hmoty vlákna. Ionty stříbra zaručí antibakteriálnost ponožky, eliminaci vzniku plísní a hub. Po celodenním nošení ponožek Vám nebudou zapáchat nohy. 

Ponožky pleteme tak, aby byli velmi pohodlné a komfortní na noze a proto po celodenním nošení nezanechá lem ponožky žádné otlaky na nohou. Dodáváme i ponožky s termoregolačními vlastnosti, které naleznete v kategorii Termo ponožky. Pokud si potrpíte na nejlepší kvalitě, doporučujeme ponožky z Merino vlny Richter. 

Zkuste naše ponožky, které Vás nezklamou. Jsme tradiční výroba ponožek a zakládáme si na dobrém řemeslu a kvalitně odvedené práci. 

Tabulka velikostí