DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ Vážení zákazníci,  v uplynulých týdnech jsme bohužel museli zastavit výrobu z důvodu nemoci COVID-19, jelikož jsme rodinná firma, tak stálo úplně všechno včetně výroby. Momentálně se vracíme do částečného provozu, ale bohužel již NEMŮŽEME GARANTOVAT DORUČENÍ DO VÁNOC.  Velmi nás těší váš velký zájem o naše tradiční české ponožky. Bohužel vzhledem k tomu, že chceme zachovat kvalitu výroby a prodejního servisu, tak již není v našich silách garantovat doručení do Vánoc.  Děkujeme za pochopení a vaši přízeň Rodina Wolkových

Pánské fitness ponožky

15 položek celkem

Pánské fitness ponožky vhodné pro cvičení v posilovně, kruhový trénink a jiné indoor nebo outdoor sportovní aktivity. Volný lem zajišťuje maximální pohodlí. Ponožka dokonale drží na nohách a nesklouzává ani při náročné aktivitě. Ponožky jsou v místě paty a špice zesílené pro dosažení vyššího pohodlí, výdrže a odolnosti. Fixační pruh v chodidle napomáhá lepší fixaci ponožky na noze. 

Pánské ponožky pro fitness jsou vyrobeny s ionty stříbra, které zabraňuji vzniku bakterií a eliminují zápach. Pro maximální funkčnost ponožky doporučujeme ponožky vyrobené z materiálu Thermo-Cool, který zaručí, že Vaše noha bude v suchu. Thermo-Cool je rychleschnoucí a prodyšný materiál, tím je Vaše noha v pohodli i při náročných sportovních aktivitách. 

Vyzkoušej pánské fitness ponožky přímo od českého výrobce, který si zakládá na kvalitě. 

Tabulka velikostí