DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ Vážení zákazníci,  v uplynulých týdnech jsme bohužel museli zastavit výrobu z důvodu nemoci COVID-19, jelikož jsme rodinná firma, tak stálo úplně všechno včetně výroby. Momentálně se vracíme do částečného provozu, ale bohužel již NEMŮŽEME GARANTOVAT DORUČENÍ DO VÁNOC.  Velmi nás těší váš velký zájem o naše tradiční české ponožky. Bohužel vzhledem k tomu, že chceme zachovat kvalitu výroby a prodejního servisu, tak již není v našich silách garantovat doručení do Vánoc.  Děkujeme za pochopení a vaši přízeň Rodina Wolkových

Pánské cyklistické ponožky

12 položek celkem

Pánské cyklistické ponožky se stříbrem zabraňují vzniku bakterií díky iontům stříbra a eliminují zápach nohou. Vysoká prodyšnost ponožek zajišťuje rychlý odvod potu od pokožky. Pro maximální pohodlí jsou ponožky vybaveny volným převěšeným lemem. který neškrtí a nezanechá otlaky na nohách. 

Pánské cyklo ponožky Thermo-Cool s označením THERM  (např. cyklotherm, sitotherm) jsou rychleschnoucí a prodyšné, aby Vaše nohy byly stále v suchu. Díky funkčnímu materiálu mají ponožky termoregulační schopnost. V zimě udrží teplotu a nohy neprochladnou. 

Vyzkoušejte naše pánské cyklistické ponožky se stříbrem. Nakupujete přímo od českého výrobce, který si zakládá na kvalitě. 

Tabulka velikostí