DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ Vážení zákazníci,  v uplynulých týdnech jsme bohužel museli zastavit výrobu z důvodu nemoci COVID-19, jelikož jsme rodinná firma, tak stálo úplně všechno včetně výroby. Momentálně se vracíme do částečného provozu, ale bohužel již NEMŮŽEME GARANTOVAT DORUČENÍ DO VÁNOC.  Velmi nás těší váš velký zájem o naše tradiční české ponožky. Bohužel vzhledem k tomu, že chceme zachovat kvalitu výroby a prodejního servisu, tak již není v našich silách garantovat doručení do Vánoc.  Děkujeme za pochopení a vaši přízeň Rodina Wolkových

Fitness ponožky se stříbrem

15 položek celkem

Fitness ponožky se stříbrem jsou antibakteriální a eliminují zápach nohou. Ponožky jsou vhodné do posilovny, kruhový trénink, jógu, tenis a další sportovní aktivity, při kterých oceníte funkčnost a pohodlnost ponožek. 

Fitness ponožky mají volný lem pro maximální pohodlí. Vybrané typy mají fixační pruh v chodidle, který ponožku fixuje na noze a nedochází k jejímu sklouzávání. Ponožky mají zesílenou patu a špici pro dosažení vyššího pohodlí, výdrže a odolnosti.  Ponožky s označením THERM jsou vyrobeny v kombinaci s Thermo-Cool materiálem. Rychleschnoucí a prodyšný materiál udrží Vaši nohu suchou i při náročné sportovní aktivitě. Mají výbornou termoregulační schopnost. 

Vyzkoušej fitness ponožky přímo od českého výrobce, který si zakládá na kvalitě. 

Tabulka velikostí