DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ Vážení zákazníci,  v uplynulých týdnech jsme bohužel museli zastavit výrobu z důvodu nemoci COVID-19, jelikož jsme rodinná firma, tak stálo úplně všechno včetně výroby. Momentálně se vracíme do částečného provozu, ale bohužel již NEMŮŽEME GARANTOVAT DORUČENÍ DO VÁNOC.  Velmi nás těší váš velký zájem o naše tradiční české ponožky. Bohužel vzhledem k tomu, že chceme zachovat kvalitu výroby a prodejního servisu, tak již není v našich silách garantovat doručení do Vánoc.  Děkujeme za pochopení a vaši přízeň Rodina Wolkových

Dětské ponožky od velikosti EUR 35

15 položek celkem

Kvalitní dětské ponožky se stříbrem pro různé aktivity. Vhodné na celodenní nošení do školy, sportovní ponožky na různé sportovní aktivity. Kvalitní dětské ponožky jsou vyrobeny v kombinaci s materiálem Prolen Siltex, který efektivně brání vzniku bakterií a plísní a tím eliminuje pocení a zápach nohou. Sportovní dětské ponožky mají zesílenou patu a špici, případně celé chodidlo, aby nedocházelo k otlakům z bot a ponožky byly odolné vůči oděru. Pro maximální prodyšnost, aby se noha při sportu příliš nezapařila jsou vhodné ponožky s odlehčeným nártem. 

V nabídce dětských ponožek naleznete dětské ponožky s volným pohodlným lemem bez gumy, které jsem vhodné pro děti, které mají široká lýtka.

Pro děti s citlivou pokožkou doporučujeme bambusové ponožky BAMB. Bambusové vlákno totiž nevyvolává žádné alergické reakce a má další funkční výhody oproti běžným ponožkám. Dětské ponožky jsou v této kategorii nabízeny ve velikostech EUR 35. 

Tabulka velikostí