DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ Vážení zákazníci,  v uplynulých týdnech jsme bohužel museli zastavit výrobu z důvodu nemoci COVID-19, jelikož jsme rodinná firma, tak stálo úplně všechno včetně výroby. Momentálně se vracíme do částečného provozu, ale bohužel již NEMŮŽEME GARANTOVAT DORUČENÍ DO VÁNOC.  Velmi nás těší váš velký zájem o naše tradiční české ponožky. Bohužel vzhledem k tomu, že chceme zachovat kvalitu výroby a prodejního servisu, tak již není v našich silách garantovat doručení do Vánoc.  Děkujeme za pochopení a vaši přízeň Rodina Wolkových

Dámské fitness ponožky

17 položek celkem

Dámské fitness ponožky vhodné pro cvičení v posilovně, kruhový trénink, jógu, pilates, piloxing a další aktivity. Volný lem zajišťuje maximální pohodlí. Ponožka dokonale drží na nohách a nesklouzává ani při náročné aktivitě. Ponožky jsou v místě paty a špice zesílené pro dosažení vyššího pohodlí, výdrže a odolnosti. Fixační pruh v chodidle napomáhá lepší fixaci ponožky na noze. 

Dámské ponožky pro fitness jsou vyrobeny s ionty stříbra. Tato antibakteriální úprava eliminuje vznik bakterií, mykóz a eliminuje zápach nohou. Pro maximální funkčnost doporučujeme ponožky s označením THERM, které jsou vyrobeny z kvalitního funkčního materiálu Thermo-Cool, který je rychleschnoucí a proto udrží vaše nohy v suchu. Materiál má schopnost odvádět pot od pokožky. 

Vyzkoušej dámské fitness ponožky přímo od českého výrobce, který si zakládá na kvalitě. 

Tabulka velikostí