DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ Vážení zákazníci,  v uplynulých týdnech jsme bohužel museli zastavit výrobu z důvodu nemoci COVID-19, jelikož jsme rodinná firma, tak stálo úplně všechno včetně výroby. Momentálně se vracíme do částečného provozu, ale bohužel již NEMŮŽEME GARANTOVAT DORUČENÍ DO VÁNOC.  Velmi nás těší váš velký zájem o naše tradiční české ponožky. Bohužel vzhledem k tomu, že chceme zachovat kvalitu výroby a prodejního servisu, tak již není v našich silách garantovat doručení do Vánoc.  Děkujeme za pochopení a vaši přízeň Rodina Wolkových

Dámské cyklistické ponožky

11 položek celkem

 

Dámské cyklistické ponožky s ionty stříbra eliminují vznik bakterií a efektivně redukují zápach nohou. Vysoká prodyšnost ponožek zajišťuje rychlý odvod potu od pokožky. Pro maximální pohodlí jsou ponožky vybaveny volným lemem, který neškrtí a je velmi příjemný na nohách. I po mnoha najetých kilometrech nezanechá ponožka otlaky na Vašich nohách.

Cyklo ponožky s označením THERM  (např. cyklotherm, sitotherm) jsou rychleschnoucí a prodyšné, aby Vaše nohy byly stále v suchu. Díky funkčnímu materiálu mají ponožky termoregulační schopnost. V zimě udrží teplotu a nohy neprochladnou. 

Vyzkoušejte naše dámské cyklistické ponožky se stříbrem. Nakupujete přímo od českého výrobce, který si zakládá na kvalitě. 

Tabulka velikostí